Bedensel Engelli Okçuluk Milli Takımı kampa girdi

Bedensel Engelli Okçuluk Milli Takımı kampa girdiAkyurt'ta bulunan bir otelde çalışmalarını devam ettiren Bedensel Engelli Okçuluk Takımı, 11-21 Haziran tarihlerinde Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenecek kota yarışmasında mücadele edecek. Hazırlık kampı, 22 Mayıs Pazar günü sona erecek.

Bedensel Engelli Okçuluk Takımı Teknik direktörü Nejat Üstün, İzzet Avcı ve antrenörler Özcan Ediz, Hasan Basri yönetiminde gerçekleştirilen kampta şu sporcular yer alıyor:

Doğan Hancı, Murat Turan, Eray Kapıcı, Burcu Dağ, Naci Yenier, Ömer Aşık, Abdullah Yorulmaz, Sadık Savaş, Oğuzhan Polat, Metin Yiğitbaş, Hatice Bayar, Nurdan Öztürk. Kampta ayrıca katılmaya hak kazandıkları Rio 2016 için çalışmalarını sürdüren Erdoğan Aycan, Bülent Korkmaz, Handan Biroğlu, Merve Nur Eroğlu ve Zehra Özbey Torun da bulunuyor.

Teknik direktör Nejat Üstün, kampa ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Çalışmalarımız iyi gidiyor. Şu ana kadar 5 sporcumuz Rio 2016'ya katılım hakkı elde etti. Bu sayıyı 9'a yükseltmeyi hedefliyoruz. Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenecek kota mücadelesinde bunu başarmak istiyoruz." diye konuştu.