Başkan bu işi kafaya koydu!

Taraftarlarına bir bayram armağanı vermenin niyetiyle hareket eden Bordo-Mavililer’in patronunun gündeminde bilindiği üzeren stoper ve 10 numara var.
Başkan bu işi kafaya koydu!
Avrupa'nın büyük liglerinde transferin bitmesi de Trabzonspor'un elini güçlendiren faktörlerin başında geliyor. Zira Türkiye Süper Ligi hem ekonomik açıdan ciddi vaatler içeriyor hem de birçok yıldızın forma giymesiyle birlikte artık eskiye oranla daha çok tanınıyor.

Başkan da farkında... 

Her fırsatta yakın çevresine, “Takımın eksiklerini elbette biliyoruz. Ancak en uygun şartlarla transferi bitirmek için çalışmaktayız. Taraftarımızın da bizi anladığını düşünüyorum” ifadelerini kullanan Başkan Usta'nın gündemin ilk sıralarındaki 2 oyuncuda artık final aşamasına geldiği de edinilen bilgiler arasında.
Milan çoktan ‘Evet' dedi 
Bayram bitmeden, yani en geç salı gününe kadar transfere nokta koymanın hesaplarını yapan Usta'nın son olarak İstanbul'da bir araya geldiği Serdar Taşçı'yı ikna ettiği, oyuncunun da kulübü Lokomotiv Moskova'dan izin isteyeceği belirtildi. Bu arada Milan'dan Sosa için izni çoktan alan ve futbolcuyla görüşmelerini sürdüren Başkan Usta'nın şu ana kadar en cazip teklifi yaptığı için kafası rahat. Yıldız oyuncunun da birkaç gün içinde kesin kararını Bordo- Mavililer'e bildirmesine kesin gözüyle bakılıyor. (Fanatik)

HABER YORUMLARI