Barça'nın teklifini açıkladı!

SPORCOPE DIŞ HABER- Celta Vigo'nun bu sezon adını duyurmasında en dikkat çeken isim olan Nolito, hakkındaki transfer iddiaları hakkında ilk kez konuştu.
Barça'nın teklifini açıkladı!
SPORCOPE DIŞ HABER- Celta Vigo'nun bu sezon adını duyurmasında en dikkat çeken isim olan Nolito, hakkındaki transfer iddiaları hakkında ilk kez konuştu.

Adının Barcelona ile anıldığı dönemde bile sessiz kalan İspanyol oyuncu, Radio Marca'ya yaptığı açıklamada hakkındaki transfer dedikodularını doğrulayarak, "Başkanım bana Barcelona'dan teklif olduğunu söylemek için telefonla aradı. Hatta transfer için ödemeyi iki taksitte yapacaklarına kadar anlattı. Daha sonra beni gönderecek kadar delirmediğini söyledi. Ben de buna karşılık tamam dedim. Barcelona beni istiyorsa Celta'nın istediği ücreti ödemek zorunda" ifadelerini kullandı.

"EĞER ÜCRETLERDE ANLAŞILIRSA..."

Nolito, kendisi dışındaki şartların sağlanması halinde Barcelona'ya imza atmak için şüphe etmeyeceğini söyleyerek, "Eğer Celta'nın da benim de alacağım ücretler belli olursa imza atmaktan başka çarem kalacak mı? Barcelona'da kim oynamak istemez, ancak anlaşmalar olmazsa da yıkılmam çünkü Celta Vigo'da mutluyum" ifadelerini kullandı.

Sadece Barcelona'nın değil, Aralık ayında kendisine bir çok teklif geldiğini de söyleyen İspanyol oyuncu, "Menajerimin bana söylediğine göre sadece Barcelona değil, İngiltere hatta Çin, Rusya ve Dubai'den teklifler gelmiş. Aralık ayında takımdan ayrılmak isteseydim ayrılırdım ama ben kulübümü çok seviyorum. Euro 2016'da İspanya forması giymek için de sezon sonuna kadar çalışmaya devam edeceğim" sözlerini kullandı.

Luis Enrique'nin hem Barcelona B takımı hocasıyken, hem de Celta Vigo'da görev yaparken öğrencisi olan Nolito'yu sezon sonunda kadrolarına katmak için her yolu deneyeceği konuşuluyor. Öte yandan Nolito'yu İngiltere'de isteyen kulübün Arsenal olduğu zaman zaman İngiliz basınında gündeme gelmeye devam ediyor.
Sporcope.com haberleri kaynak gösterilmeden kullanılamaz

luis-enrique-sigue-prefiriendo-nolito-enero luis-enrique-ya-penso-en-nolito-el-pasado-verano