Balıkesirspor'da istifa sinyalleri

Balıkesirspor Teknik Direktörü Reha Erginer, Göztepe maçında sonuç ne olursa olsun bazı önemli kararlar vereceğini bildirirken, adeta istifa sinyalleri verdi.
Balıkesirspor'da istifa sinyalleri
Balıkesirspor Teknik Direktörü Reha Erginer, Göztepe maçında sonuç ne olursa olsun bazı önemli kararlar vereceğini bildirirken, adeta istifa sinyalleri verdi.
Düzenlendiği basın toplantısında yaşadığı sıkıntılara değinen teknik adam, "Saha içinden çok saha dışında problem var. İnanılmaz bir maddi sıkıntı içindeyiz. Lisanslar çok zor çıktı. Lisanslar çıktıktan sonra anlaştığımız Kayserisporlu kaleci Yusuf, son anda gelen transfer yasağına takıldı. Şampiyon olmak için iyi kadrolar, iyi transferler yetmiyor. Her kesimin desteğine ihtiyacımız var. Taraftarımızdan bu desteği görüyoruz. Şehrin iç dinamiklerinin de harekete geçmesi gerekiyor." diye konuştu.

Göztepe sonucu ne olursa olsun önemli kararlar vereceğini belirtirken, "Kulübün içindeki sorunlar işimizi yapmamıza engel değil. Biz saha içiyle, saha dışını birbirinden ayırabilen insanlarız. O profesyonelliğe sahibiz. Ama Göztepe maçının skoru ne olursa olsun kulübün hedeflerinin, oyuncuların ve teknik ekibin geleceğinin gözden geçirilmesi şart. Ben kendi adıma maçtan sonra önemli kararlar alabilirim." ifadelerini kullandı.

VUKOVIC GÖZTEPE'Yİ YENECEKLERİNE İNANIYOR

Reha Erginer'in yaptığı basın toplantısına katılan kaleci Andrija Vukovıc, Göztepe'yi yenebilecek güçte olduklarını belirtirken,

"Çok fazla yeni oyuncumuz olmasına rağmen ilk 2 maçta çok iyi oynadığımızı düşünüyorum. Ama çocukça hatalar yaptık. 2 pozisyonda 3 gol yedik, diyebilirim. Sadece tek bir galibiyete ihtiyacımız var ve Göztepe'ye yenerek bunu elde edeceğimize inanıyorum. 10 gündür çok iyi antrenman yapıyoruz. Balıkesirspor taraftarlarının verdiği destek beni çok mutlu ediyor. 2 yıldır buradayım ve kendimi buraya ait hissediyorum." şeklinde konuştu.

AMK Spor