Balıkesirli esnaftan büyük tebrik görecek hareket!

Balıkesirli kolonyacı 2 günlük hasılatını Balıkesirspor'a bağışlayacağını bildirdi. Maddi sıkıntılar içerisinde olan Balıkesirspor için 2 günlük hasılatının tamamını gönlünü verdiği kırmızı-beyazlı kulübe bağışlayacağını bildiren kolonyacı Feyzullah Saçar, büyük bir tebriği hak etti.
Balıkesirli esnaftan büyük tebrik görecek hareket!
Balıkesirli kolonyacı 2 günlük hasılatını Balıkesirspor'a bağışlayacağını bildirdi. Maddi sıkıntılar içerisinde olan Balıkesirspor için 2 günlük hasılatının tamamını gönlünü verdiği kırmızı-beyazlı kulübe bağışlayacağını bildiren kolonyacı Feyzullah Saçar, büyük bir tebriği hak etti.Ekonomik sıkıntılar nedeniyle zorlu günler geçiren Balıkesirspor'a esnaftan tebrik edilecek bir bağış geldi. Takımın sıkıntılar geçirmesinden dolayı maddi yardım kampanyası başlatan kolonyacı Feyzullah Saçar, öncelikli olarak kendisi 2 günlük hasılatının tamamını kulübe bağışlayacak.

asdlja

Koluyla ilgili olarak konuşan Feyzullah Saçar, "Balıkesir'de 15 seneden beri kolonyacılık yapmaktayım. Balıkesirspor en büyük sevdam, sürekli içeride dışarıda maçlarını elimden geldiğince takip ederim, galibiyeti ile sevinir, mağlubiyeti ile üzülürüm. Balkesin peşinden Yalova'ya kadar gidip maç seyrettik, amatörden çıkışına şahit olmuştum. Balıkesirspor'un durumu malum ortada. Balıkesirspor'un canlanması için böyle bir kampanya yapmıştım. Ben de kendimce takımıma sahip çıkmak için böyle bir kampanya kararı verdim ve başlattım. Bu kampanyayı daha önce yerel bir televizyonda seyretmiştim ve beni çok etkiledi. Ben de neden Balkesim için yapmayayım dedim. Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedim ve karınca kararınca yardımcı olmak istedim. Benden yola çıkarak Balıkesir esnafı da biraz hareketlenmesini amaçladım, inşallah iyi olur. Pazartesi ve salı günü topladığım 2 günlük hasılatın tamamını Balıkesirspor'a vereceğim. Balıkesir'de esnafın ve halkın biraz canlanması ve olaya sahip çıkmasını istiyorum. Bu kontör işi zor oluyor herkes aynı hattı kullanmıyor bence . Allah'ım hayırlara vesile etsin inşallah" dedi.