"Babel, Galatasaray'a gelir"

Basın adı Galatasaray ile anılan Ryan Babel hakkında konuşan sarı kırmızılıların yeni transferi Donk;
Basın adı Galatasaray ile anılan Ryan Babel hakkında konuşan sarı kırmızılıların yeni transferi Donk;
"Onunla her gün konuşuyorum. Ryan Babel çok yetenekli bir futbolcu. Onunla her gün konuşuyorum. Resmi bir teklif şu an için yok ama Galatasaray'dan teklif gelirse seve seve kabul edeceğini düşünüyorum" dedi.

Melo kıyaslaması hakkında konuştu
Galatasaray'da unutulmaz bir performans sergileyerek Inter'e transfer olan ve taraftarların unutamadığı Felipe Melo hakkındaki soruları yanıtlayan Donk, "Melo, Galatasaray'da önemli ve saygı duyulacak işler yaptı. Herkesin saygı duyduğu birisi. Şu anda onun yerinde ben oynuyorum. Tek amacım kendi performansımın en iyisini göstermek. Büyük kulüplerde ufak da olsa biraz baskı hissedebilirsiniz. İmza atmadan önce Wesley Sneijder ile konuştum. Bana 'Gel' dedi. Burada olduğum için çok mutluyum" sözleriyle anlattı.

"Türkiye için oynamakta onur duyarım"
Donk "Bu ülkeyi çok seviyorum. Özellikle İstanbul'u çok seviyorum, trafik hariç! Milli Takım için bir teklif gelmedi. Gelirse konuşulabilir. Ama bunun için Türkiye'de 5 yıl oynamam gerekiyor. Böylesine büyük bir ülke için oynamak isterim. Fatih Terim'den teklif gelirse onur duyarım" şeklinde konuştu.

Şampiyonluk yarışı için ne dedi?
Süper Lig'deki zirve yarışına da değinen Hollandalı orta saha "Liderle 11 puan fark var. Ciddi bir fark gibi duruyor. Ama bence geriden gelmek daha iyidir. Kapanmayacak bir fark değil. Şampiyonluk şansımız var" diyerek sözlerini noktaladı.