Aziz Yıldırım: Masa altından viski içip bize sallıyorlar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuştu.
Aziz Yıldırım: Masa altından viski içip bize sallıyorlar
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuştu.


İŞTE AZİZ YILDIRIM'IN AÇIKLAMALARI:

"İngiltere'de bağıranlar, Almanya'dan gelen ve daha önce bilet vermediğim insanlar. İstersem biletlerini keserim. Yargıtay kararından sonra bırakacağımı söylemiştim. Her başarısız sonuç sonrası medyada 'istifa etsinler' habri çıkıyor. Sokaktaki 3 tane şerefsiz ve ahlaksız beni kulüpten gönderemez. Beni Yargıtay kararı sonrası buradaki üyeler gönderebilir. Ben hala tedirginim. Yargıtay kararının net olarak çıkması lazım. Bu dava Fenerbahçe için çok önemlidir. 2-3 tane TV programı var. İçiyorlar viskiyi çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Seçimle geldik, seçimle gideriz. Aday olursak seçersiniz, aday olmazsak seçmezsiniz. Aziz Yıldırım aday olmasın diyemezsiniz. Ali Şen'e söylüyorum. Biz seçimle geldik, seçimle gideriz. Bana aday olmasın diyorlar. Cumhurbaşkanı'na da aday olma diyebilir misiniz?

"BAŞIM BELADA DERDİM YARGITAY..."
Ben Yargıtay kararından sonra gideceğim diye deklare ettim ama şerefsiz ahlaksızlar beni göndermek için uğraşıyor. Onursal başkan olmaya ihtiyacım yok, kulübün kapısında bekçi bile olurum. Şerefsiz ahlaksızlar, her gece programlarda beni konuşuyor. Benim onursal başkanlık işim yok, Başım belada, derdim yargıtay. TV'de içiyor bana konuşuyor. Bak bundan sonra sizi sokağa çıkarmam. Bizim üzerimizden para kazanıyorlar.

"VİSKİ İÇİP BİZE SALLIYORLAR"
FETÖ'cü patronlor, bu FETÖ'cüleri TV'ye çıkaramazlar. FETÖ'nün bankasından para alıp yalı alanlar hesap vermeli. FETÖ'cu bankalardan para alıp gidip yalı alanlar, orada duramazlar. Tutulamazlar. Adam içiyor kafayı bulmuş çıkıp televizyonda konuşuyor. 2-3 TV programı var. İçiyorlar viskiyi çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Bundan sonra onları sokakta gezdirmem. Bak buradan söylüyorum. Masanın altında viskiyi götürüyor. Ama benim yanıma gelince köpek gibi korkuyorlar köpek!

Çaycı müdür oldu, şoför müdür oldu. Şimdi bize sallıyorlar. Bakın söylüyorum gördüğüm her yerde peşlerine düşerim. Bu devlete bu kanallar ne kadar vergi ödüyor? Bizim üzerimizden konuşup kazanıp bize sallayamazlar.

"CEKETİMİ ALIR GİDERİM"
Başkan adayı olan çıksın erkek gibi adayım desin. Araya insan sokarak söylemesinler. Ben yargıtayın kararı Fenerbahçe lehine çıkmadan ayrılmam. Beni anca siz divan üyeleri gönderirsiniz. Biz geldiğimizde Ali Şen vardı. Çıktık aday olduk. Burası Fenerbahçe Cumhuriyeti'dir. Herkes bunu böyle bilsin. Her gün davalara gidiyorum. Benim başım belada. Gözümde onursal başkanlık falan yok kardeşim. Ben gittiğim zaman ceketimi alır giderim. Bizler çekip gideceğiz diyince çeker gideriz. Bazıları gibi çökmeyiz. Ben yargıtayın kararı Fenerbahçe lehine çıkmadan ayrılmam. Beni anca siz divan üyeleri gönderirsiniz.

Başarı diyorlar. Geldiğimde kulübün hiçbir şeyi yoktu. Şimdi her yerde araziler aldık kulübe. Geldiğim gün bu kulübün bir metrekare arazisi yoktu. 500 dönüm arazi aldım. Galatasaray ve Beşiktaş gibi takımlar 13-14 yıl şampiyon olamadı. Fenerbahçe en az 3 yılda bir şampiyon oluyor.