Aziz Yıldırım ilke imza atacak

Kulüpler Birliği Vakfı'nın şu ana kadar hiçbir toplantısına katılmayan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım flaş bir kararın altına imza attı. Aziz Yıldırım, Kulüpler Birliği Vakfı'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Ankara'da ziyaretine katılacak.
Aziz Yıldırım ilke imza atacak
Kulüpler Birliği Vakfı'nın şu ana kadar hiçbir toplantısına katılmayan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım flaş bir kararın altına imza attı. Aziz Yıldırım, Kulüpler Birliği Vakfı'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Ankara'da ziyaretine katılacak.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz mart ayında bir araya geldiği Kulüpler Birliği'nde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım yer almamıştı.

Ziyaretin, Beştepe'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşeceği aktarıldı.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Ülkemizin her köşesinde sergilenen birlik ve beraberliğe destek olmak, spor camiası olarak 15 Temmuz sürecinde göstermiş olduğu liderlik ve cesaret adına, Sayın Cumhurbaşkanımıza hem teşekkür etmek hem de geçmiş olsun demek için, Kulüpler Birliği Vakfı olarak yarın ziyarette bulunacağız." ifadeleri kullanıldı.

Sporx