Aykut Kocaman\'a teklif

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, teknik direktör Aykut Kocaman'a 2 yıllık yeni anlaşma teklif edeceklerini açıkladı.
Aykut Kocaman\'a teklif
Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, teknik direktör Aykut Kocaman'a 2 yıllık yeni anlaşma teklif edeceklerini açıkladı.Konyaspor ile oldukça başarılı bir grafik sergileyen ve yeşil-beyazlı ekibi tarihinde ilk kez Avrupa kupalarına götürme başarısı gösteren Aykut Kocaman'a yeni teklif geliyor. Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, başarılı çalıştırıcının adının Fenerbahçe ve milli takım ile anılmasının ardından harekete geçiyor.

Aykut Kocaman'da çok memnun olduklarını belirten Ahmet Şan, Lig TV'ye yaptığı açıklanmada şunları söyledi:

"Aykut Kocaman ekibiyle birlikte takdir ettiğim bir hoca. Gönül ister ki uzun vadeli bir anlaşma yapmak. Kendisi ile 2 yıllık bir anlaşmamız var. 2 yıl boyunca bizimle birlikte. Bu şekilde devam edersek koyduğumuz hedeflere ulaşırız. Fenerbahçe kökenli olduğu için basın Fenerbahçe kötü gidince Aykut Kocaman ismini öne atıyor.  Fenerbahçe'nin de bu durumdan rahatsız olduğunu düşünüyorum. Bu doğru bir yaklaşım değil."

Hedeflerinden de bahseden Ahmet Şan "Bizim birinci amacımız Konya'yı tanıtmak ve gençlerimize sporu sevdirmek ve spor yaptırmak. Genç nesillere hangi takımı tutuyorsun diye sorulduğunda Konyaspor denilmesini istiyoruz. Konyaspor elbet bir gün şampiyon olacak" diyerek iddialı konuştu.