Aykut Kocaman'dan Mehmet Topal kararı

Fenerbahçe Teknik Direktörü, Galatasaray derbisi kadrosunu kafasında şekillendirdi... 11'de ise bugüne kadar sakat ve cezalı olmadığı sürece derbi kaçırmayan takımın yıldız ismi olmayacak.
Aykut Kocaman'dan Mehmet Topal kararı
Fenerbahçe, Türk Telekom Stadı'ndan 3 puanla ayrılmanın planlarını yaparken, Galatasaray derbisi stratejisi de belli oldu... Teknik Direktör Aykut Kocaman ise radikal bir karara imza atarak, takımın yıldız bir ismini kesti.
Aykut Kocaman, Galatasaray'a karşı Mehmet Topal'sız sahaya çıkacak... Yeni Malatyaspor maçında da morali yerinde olmadığı ve kafasını milli takım kampından döndükten sonra yeterince toparlayamadığı için Mehmet Topal'ı oynatmayan Kocaman, bugüne kadar sakatlık ve cezalı durumu hariç derbi kaçırmayan milli oyuncuyu oynatmayacak.

Fenerbahçe'de, dev derbide Mehmet Topal'ın görevini Ozan Tufan üstlenecek... Yeni Malatyaspor maçında harika bir performans sergileyen Ozan Tufan'ın, Galatasaray derbisinde nasıl bir oyun sergileyeceği ise şimdiden merak konusu... 

İşte, Fenerbahçe'nin pazar akşamı sahaya çıkacağı 11'i: Kameni, Isla, Neto, Skrtel, Hasan Ali, Josef de Souza, Ozan, Dirar, Giuliano, Valbuena, Soldado (Hürriyet)

HABER YORUMLARI