Ayak tenisi oynayıp G.Saray'dan 5 milyon alıyorlar

Galatasaray'da kadro dışı kalan Jem Paul Karacan, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan Florya'da ayak tenisi oynayarak vakit geçiriyor.
Ayak tenisi oynayıp G.Saray'dan 5 milyon alıyorlar
Galatasaray'da kadro dışı kalan Jem Paul Karacan, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan Florya'da ayak tenisi oynayarak vakit geçiriyor.

Galatasaray'da kendilerine kulüp bulmaları istenen ama hiçbir yere gitmeyen Jem Paul Karacan, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan, Florya'da ayak tenisi oynayarak keyifli zaman geçirip, para kazanmaya devam ediyorlar.

HİÇBİR KULÜPLE GÖRÜŞMEMİŞLERDİ
Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in raporu doğrultusunda yönetimin göndermek istediği bu üç futbolcu gitmemekte direnmiş, hiçbir kulüple de görüşmemişlerdi.

AYAK TENİSİNE 5 MİLYON LİRA
Yönetimin para verip değerlendirmediği bu isimleri devre arasında yollama planı içinde olduğu biliniyor. Bu oyunculardan Endoğan Adili'nin 2019'a kadar sözleşmesi bulunuyor. Futbolcuya yıllık 400 bin euro net para ödeniyor. 2 sene daha Galatasaray ile sözleşmesi bulunan Jem Paul Karacan ise senelik 600 bin euro net ücret alıyor.

Galatasaray'ın 2 sene önce devre arasında Bucaspor'dan 1.6 milyon lira bonservis ücreti ödeyerek aldığı Umut Gündoğan'a ise bu sezon 1.5 milyon, önümüzdeki sezon için ise 1.8 milyon lira net para verilecek.

Bu futbolculara verilecek toplam para ise 5 milyon Türk Lirasını buluyor.

OYNATILMAYAN TRANSFERLER
Galatasaray'ın son döneminde gerçekleşen yanlış transfer politikasını Florya'da dün ortaya çıkan kare gayet iyi özetliyor. Sadece para kazanmak için tesislere gelen ve ayak tenisi oynayarak zaman geçiren futbolculara büyük paralar ödeniyor.

Bu futbolcular A takımla aynı saatlerde tesislerde antrenman yapmıyor. Çalışmalar ayrı bir sahada genelde öğle aralarına denk getiriliyor.

Sarı kırmızılılarda; Umut Gündoğan Mancini döneminde, Endoğan Adili Prandelli döneminde ve Jem Paul Karacan Hamza Hamzaoğlu döneminde transfer edilmişti.