Avrupa ligi banko kuponu

504- Benfica - Zenit St. Petersburg
Avrupa ligi banko kuponu
504- Benfica - Zenit St. Petersburg

Tahmin MS1 - 1.85

Portekiz Ligi'nde Sporting'in 3 puan arkasında 2. sırada bulunan Benfica, UEFA Avrupa Ligi'nde de sezonun iddialı takımlarından. Her ne kadar Benfica'nın karşısında hücum hattı zengin ve kaliteli isimlerden oluşan Zenit olsa da, savunma ve orta alanda Benfica ile baş edemeyeceklerini düşünüyorum. Benfica müthiş taraftarı önünde Rus rakibini devirecekti.


569 - Saint-Etienne - Basel

Tahmin MS1: 2.00
Geçtiğimiz hafta için Saint-Etienne - Monaco maçında 0 tahminimle yanılmamıştım. Bu maçtada Fransız takımı Saint-Etienne'e evinde güveniyorum. Saint-Etienne'in karşısında Basel gibi güçlü bir ekip bulunsa da UEFA Avrupa Ligi gibi platformda ev sahipliği avantajını kullanabilecek bir takım. Basel liginde rakiplerine karşı üstünlüğünü sürdürse de artık Avrupa'da son yıllarda eski gücünü kaybetti.

580 - Sion - Sporting Braga

Tahmin MS 02Ç -  1.35
Portekiz takımı yaklaşık 3-4 yıl önce UEFA Avrupa Ligi'nde başarılı bir grafik çizmişti ancak o görüntüsünde çok uzakta. Portekiz Ligi'nde de zirve yarışından uzak kalan Braga, UEFA Avrupa Ligi'ne tutundu. Sion, İsviçre Ligi'nde bu sezon hayal kırıklığı yaratan takım oldu. Sion evinde avantaj için oynayacaktır ancak iki denk takımın maçında Braga deplasmanda kaybetmeyecektir. 02 çifte şans


Toplam Oran: 4.99