Aslan'ı Demir ile yıkacak

Hami Mandıralı'nın gelişi toparlanma havasına giren Trabzonspor, Kayserispor engelini geçti. Bordo mavili camiada gözler yarın Galatasaray ile oynanacak zorlu karşılaşmaya çevrilmiş durumda. Mandıralı ile yeni bir sayfa açan Fırtına, ligin ilk yarısında yenildikleri rakibinden rövanşı almak istiyor. Şimdiden Türk Telekom Arena'da Galatasaray'ı devirme planlarını hazırlayan teknik direktör Hami Mandıralı, oyunu Muhammet Demir'in üzerine kuracak.

Aslan'ı Demir ile yıkacak

Hami Mandıralı'nın gelişi toparlanma havasına giren Trabzonspor, Kayserispor engelini geçti. Bordo mavili camiada gözler yarın Galatasaray ile oynanacak zorlu karşılaşmaya çevrilmiş durumda. Mandıralı ile yeni bir sayfa açan Fırtına, ligin ilk yarısında yenildikleri rakibinden rövanşı almak istiyor. Şimdiden Türk Telekom Arena'da Galatasaray'ı devirme planlarını hazırlayan teknik direktör Hami Mandıralı, oyunu Muhammet Demir'in üzerine kuracak.İlk yarıda attı
24 yaşındaki genç golcü kariyerinde sarı-kırmızılı takıma karşı çıktığı 5 karşılaşmada 3 gol atma başarısı gösterdi. Mandıralı, yakından ilgilendiği Muhammet Demir'i savunmanın arkasına uzun toplarla kaçırmanın hesaplarını yapıyor. Ligin ilk yarısında Gaziantepspor forması ile Türk Telekom Arena'ya çıkan Muhammet Demir, bir gol atmayı başarmıştı.

AMK