Arda Turan'dan veda paylaşımı: "Hakkımız varsa helaldir"

İrlanda Cumhuriyeti'nin İtalya'yı 1-0 mağlup etmesiyle EURO 2016'ya veda eden A Milli Futbol Takımımızda büyük bir üzüntü hakim.
Arda Turan'dan veda paylaşımı:
İrlanda Cumhuriyeti'nin İtalya'yı 1-0 mağlup etmesiyle EURO 2016'ya veda eden A Milli Futbol Takımımızda büyük bir üzüntü hakim.

Milli takım kaptanı Arda Turan da, en iyi üçüncüler arasında yer alamamamız kesinleştikten sonra sosyal medyadan bir paylaşım yaptı.

Paylaştığı fotoğrafa duygusal cümleler ekleyen Arda Turan, takım olarak haklarını ülke insanına helal ettiklerini söyledi.

İşte Arda Turan'ın paylaşımı:

"Bir masaya oturduk hep beraber. Üzüntülerimizi, sevinçlerimizi koyduk ortaya. Kocaman adamların ağladığını gördüm. Bu sefer ben ağlamadım, teselli tarafındaydım. Kardeşinin gözyaşı bazen kendininkinden kıymetli oluyor. Bu fotoğrafa baktığımda her halleriyle gurur duyduğum arkadaşlarımı gördüm. Bir ömür boyu da öyle göreceğim. Bu akşam herkese olduğu gibi bize de zordu, hala da zor ama bütün bunları bıraktığımızda geriye bayrağımız, ülkemiz, milletimiz kaldı. Biz sizler için buradaydık. Bayrağımızı dalgalandırabilmek için. Az da olsa bunu yaptığımıza inanıyorum. Futbolla ilgili, elimzden geleni yaptık. Bazen futbol böyle olmuyor. Sizin bu futbolla ilgili kırgınlığınız, üzüntünüz, kızgınlığınız varsa başımızın üstüne. Biliriz ki halkımız bizi çok sevdiğinden böyle yapar... Bize gelince, hakkımız varsa helaldir...!!! Siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz benim güzel ülkem. İyi geceler, hayırlı sahurlar"

arrrr