Arda Turan rahatsızlığı

Hırvat teknik adamın, son dönemde yeniden gündeme gelen Arda Turan ile ilgili transfer haberlerinden rahatsızlık duyduğu öğrenildi. Gençlerbirliği maçı sonrası “Basın toplantısının konusu Arda Turan değil” diyen Tudor, sol kanat için Asamoah’ın alınmasını istiyor
Arda Turan rahatsızlığı
Gençlerbirliği'ni farklı yenerek yaralarını saran Galatasaray, rotayı Başakşehir ve Beşiktaş'la oynayacağı zorlu maçlara çevirirken, devre arasında yapılacak takviyeler için de çalışmalar sürüyor. Bu konuda yönetimle sürekli dirsek temasında olan teknik direktör İgor Tudor, özellikle Arda Turan'la ilgili tavrını her seferinde net bir şekilde ortaya koyuyor. Gazete Habertürk'ten Erhan Telli'nin haberine göre, Hırvat teknik adamın son dönemde yeniden gündeme gelen Barcelonalı yıldız hakkında çıkan transfer haberlerinden rahatsızlık duyduğu öğrenildi.


BAŞKAN DA ISRARCI DEĞİL


Fenerbahçe'ye 9, Beşiktaş'a ise 5 puan fark attıkları bir dönemde ısrarlı bir şekilde Arda'nın adının Galatasaray'la anılmasına tepkili olan Tudor, 5-1 kazanılan Gençlerbirliği maçı sonrası bu konuda kendisine sorulan soruya “Şu anki basın toplantısının konusu Arda Turan değil” yanıtını vermişti. Tudor'un deneyimli oyuncuyla ilgili tavrının devam ettiği öğrenilirken, başkan Dursun Özbek'in de Arda'yla ilgili çok ısrarcı olmadığı ifade edildi. Şimdilik ocak ayına kadar sessiz kalmayı tercih eden Tudor, sol kanat için öncelik olarak Juventus'ta forma giyen Kwadwo Asamoah'ın transfer edilmesini istiyor.
HABER YORUMLARI