Arda Turan gerçeği ortaya çıktı! Meğer...

Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği Arda Turan için teknik direktör Igor Tudor'un olumsuz rapor verdiği öğrenildi.
Arda Turan gerçeği ortaya çıktı! Meğer...
Galatasaray'ın bir süredir yuvaya döndürmek için çalıştığı Barçalı yıldız için Tudor'un muhalefeti üzerine geri adım atıldı. Arda'ya sıcak bakmayan Hırvat hoca, “Transferde önceliği sol beke verelim” diye konuştu!

Gazete Habertürk'ten Erhan Telli'nin özel haberine göre; Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in, yuvasına yeniden dönmesini çok arzuladığı ve transferin gerçekleşebilmesi için “Şartların oluşması gerekir” dediği Arda Turan'ı, Hırvat teknik direktör İgor Tudor'un istemediği ortaya çıktı.

Sarı-Kırmızılı idarecilerin, milli oyuncunun menajeriyle görüşmeler devam ederken Tudor'a gelişmeler hakkında bilgi verdiği, Hırvat teknik adamın ise Arda'ya sıcak bakmadığını söylediği öğrenildi.

Tudor'un, Feghouli'nin takıma girmesiyle kanatlardaki sorunun sona eceğini söylediği ve “Transferde önceliğimiz savunmanın solu olmalı” dediği bildirildi.

Juventus'tan Ganalı Asamoah'ı çok isteyen Tudor, bu transfer üzerine yoğunlaşmak gerektiğini ifade etti.

Arda'nın bölgesi olan sol kanatta problemlerinin olmadığını dile getiren Tudor, Asamoah'ın hem savunmada hem de kanatta oynayabildiğini, Rodrigues ve Yasin gibi alternatiflerinin bulunduğunu, ayrıca Belhanda'nın da ihtiyaç duyulması halinde bu pozisyonda görev alabileceğini belirtti.

HABER YORUMLARI