Aras Özbiliz'den Beşiktaş açıklaması

Beşiktaş'ın devre arasında transfer edip, İspanya'nın Rayo Vallecano takımına kiraladığı Aras Özbiliz, siyah beyazlı takımın şampiyon olacağına inanıyor.
Aras Özbiliz'den Beşiktaş açıklaması
Beşiktaş'ın devre arasında transfer edip, İspanya'nın Rayo Vallecano takımına kiraladığı Aras Özbiliz, siyah beyazlı takımın şampiyon olacağına inanıyor.

Madrid'teki ortama alıştığını belirten genç futbolcu, "İspanya'ya yavaş yavaş alışıyorum. Kısa bir süre için burada olmamdan dolayı zor tabii. Sakatlığım geçti. Rusya'dan geldiğimden dolayı biraz geri kaldım. Şimdi her şey yolunda. Amacım çok maç oynayıp, Beşiktaş'a hazır gelmek. Burada yüksek bir tempo hakim. Real Madrid ve Atletico Madrid ile maçımız var" şeklinde konuştu.

BEŞİKTAŞ TARAFTARI KARŞILAŞTIRILAMAZ

Başarılı orta saha oyuncusu, "Rayo Vallecano taraftarı ile Beşiktaş'ın taraftarı karşılaştırılamaz. Beşiktaş'ın taraftarı kimse ile karşılaştırılamaz" dedi.

ARENA'DA OYNAMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM. UMARIM ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARINA GELİRİM

Radyospor'a konuşan Aras Özbiliz "Burada maçları takip edemiyorum ama elimden geldiği kadar takip etmeye çalışıyorum. Henüz bir şey bitmiş değil. Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı devam ediyor. Umarım şampiyon Beşiktaş olur. Fenerbahçe'nin de Beşiktaş'ın da programı zor. Hiçbir maç kolay değil. Beşiktaş'a şampiyonluk için bol şans diliyorum. Başarılar diliyorum. Umarım Beşiktaş şampiyon olur. Vodafone Arena mükemmel bir stat oldu. Umarım şampiyonluk burada gelir. Beni çok heyecanlandırıyor bu stat. Orada oynamak için sabırsızlıkla bekliyorum" ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ UZUN SÜREDİR BENİMLE İLGİLENİYORDU; AMA TÜRKİYE'DEN BAŞKA TAKIMLAR DA VARDI

Transfer sürecine de değinen Aras, "Transfer sürecim çok yoğundu ve çok iyi geçti. Daha önceden beri görüşmelerimiz vardı. Transfer süreci başlayınca birden bire hızlandı. Beşiktaş'ın dışında başka takımlar da benimle ilgilendi. Rayo Vallecano beni yazın kiralamak istiyordu. Beşiktaş'a transfer olunca daha tecrübeli olup gitmek için buraya kiralandım" dedi.

BAŞKAN'I SÖZLERİ BENİ ONURE EDİYOR

Siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'ın kendisiyle ilgili "Geleceğin Mesut Özil'i" değerlendirmesi hatırlatılan Aras, "Geleceğin Mesut Özil'i söylemleri beni mutlu ediyor. Buna layık olmaya çalışacağım" diye konuştu.