Antalyaspor muradına erdi

Antalyaspor muradına erdi


Spor Toto Süper Lig takımlarından Antalyaspor Jose Mourinho'nun da yardımcılığını yaptığı Jose Morais ile 1,5 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

Antalyaspor başkanı Gültekin Gencer'in de katıldığı imza töreninde Morais 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı. İmza töreninde konuşan Portekizli teknik adam Antalyaspor ile kısa vadede Türkiye Kupası'nı kazanmak istediklerini söyledi.

Türkiye Ligi'ni yakından takip ettiğini belirten Morais Sneijder ve Holmen ile de daha önce çalıştığını belirtti.  Portekizli teknik adam sözlerişe şöyle devam etti "Amacımız sahada iyi çalışarak Antalya'yı güçlü bir takım haline getirmek. Kaliteli bir kadro ile oyunu domine eden bir sistem oturtmak istiyoruz".

[caption id="attachment_12975" align="aligncenter" width="586"]Spor Toto Süper Lig'de Antalyaspor Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun yardımcısı Manuel Ferreira de Morais ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.  (Süleyman Elçin - Anadolu Ajansı) Spor Toto Süper Lig'de Antalyaspor Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun yardımcısı Manuel Ferreira de Morais ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. (Süleyman Elçin - Anadolu Ajansı)[/caption]