Ankara At yarış tahminleri, programı ve sonuçları | Koşmayan atlar | 28 Temmuz Perşembe

Ankara Hipodromu 46. yarış gününde bugün 10 koşuluk bir program göze çarpıyor. Saat 13:30'da başlayacak yarışlar 18:00 itibare ile sona erecek. 28 Temmuz Perşembe Ankara At yarış tahminleri, programı ve sonuçları ile koşmayan atları haberimizin detaylarında bulabilirsiniz. Şu saate kadar herhangi bir atın programdan çıkarıldığı açıklanmadı. Ankara At yarışlarını ayrıca TJK TV ve TAY TV'den takip edebilirsiniz.
Ankara At yarış tahminleri, programı ve sonuçları | Koşmayan atlar | 28 Temmuz Perşembe
Ankara Hipodromu 46. yarış gününde bugün 10 koşuluk bir program göze çarpıyor. Saat 13:30'da başlayacak yarışlar 18:00 itibare ile sona erecek. 28 Temmuz Perşembe Ankara At yarış tahminleri, programı ve sonuçları ile koşmayan atları haberimizin detaylarında bulabilirsiniz. Şu saate kadar herhangi bir atın programdan çıkarıldığı açıklanmadı. Ankara At yarışlarını ayrıca TJK TV ve TAY TV'den takip edebilirsiniz.

28 TEMMUZ ANKARA YARIŞ PROGRAMI İÇİN TIKLA


ankara-at-yaris-programi-28-temmuz

Ankara'da 10 koşuluk programda birinci altılı ganyan ilk koşudan itibaren başlayacak. İkinci altılı ganyan ise beşinci koşudan itibaren başlayacak.

5. TAHMİNİ


İlk koşuda yatmak istemeyenler bu ayağı Mercanlı, Berraksu ve Oğulsefa ile geçebilirler.

6. KOŞU TAHMİNİ


4 Ve yukarı yaş arap atlarının 1200 Metre çim piste yapacağı koşu sürprize açık. O nedenle çok atla geçmek mantıklı olacaktır. Bu konuşaya Merküroğlu, Fordta, Alaram, Dilşankızı, Arapkır, Savaş Atı ve Hünkaroğlu yeterli olacaktır. Dileyen yarışseverler daha fazla at yazabilirler.

7. KOŞU TAHMİNİ


3 yaşlı arapların Maiden koşusunda favori atların gelme ihtimali yüksek. Karışık programda Ahmet Çelik'in bindiği İdealist kuponlara tek olarak yazılabilir. Günün bonkosu olarak düşünülebilir.

8. KOŞU TAHMİNİ


3 Ve yukarı yaş İngiliz atlarının 1900 Metre çimde yapacağı koşuda Yavuzsel koşunun favorisi ancak yanına Huma Kuşu ve Grand Spring'in yazılması taraftarıyım. Böylelikle rahat bir koşu izleyebilirsiniz.

9. KOŞU TAHMİNİ


3 Yaşlı İngilizler, 1500 Kum pistte yapacağı koşuda Canpetek ve Karatuna ile bu ayağı kapatabilirsiniz.

10. KOŞU TAHMİNİ


28 Temmuz Ankara At yarışı sonuçları


Günün son yarışında yine günün son Maiden koşusu gerçekleştirilecektir.Berrak ve Demirciefe kazanmaya yakın. Babaemir ve Serkancan'ında kuponalrda bulunması gerekiyor.

Türkiye Jokey Kulübü'nün hemen hergün gerçekleştiridği yarışlar TJK TV ve TAY TV'den canlı olarak yayınlanmakta ayrıca Lig Radyo ve Radyospor'dan da dinlebilmektedir...

TJK TV CANLI YAYIN TAKİBİ İÇİN TIKLA

tjk-ankara-at-yarislari

Ankara 75. Yıl Hipodromu


1998 yılında hizmete giren 75.Yıl Ankara Hipodromu 1.383.282 m2 alan üzerine kuruludur. Hipodrom'daki çim pistin uzunluğu 2200 metre, eni 30-35 metre, kum pistin uzunluğu 2055 metre, eni ise 20 metredir. Antrenman pistinin uzunluğu ise 1.900 metre, eni 13,50 metredir. Ayrıca muhtelif ölçülerde 7 adet tırıs padoğu,600 mt uzunluğunda 8 mt genişliğinde 1 adet çim gösterme pisti mevcuttur. Ahırlar bölgesinde 20 blok 24 boks tek katlı,16 blok 36 boks çift katlı, 8 blok 24 boks Eküri, 1 blok 20 boks misafir ahırı olmak üzere toplam 1268 boks ahır, Tam teşekküllü 1 adet at hastanesi, 1 adet nalbanthane, 1 adet kır kahvesi,1 adet yem deposu, 1 adet sosyal hizmet binası bulunmaktadır. Yarış mahallinde eyerleme binası,doping kontrol binası, Jokey odası, tartı mahalli, Gösteri padoğu gibi mahaller mevcut olup Hipodrom'daki sosyal faaliyet alanlarında çocuklar için pony kulüp, Açık ve kapalı mekan cafe ve büfe yerleri, ahşap piknik çardakları bulunan yeşil piknik alanları, ve otopark alanında 1000 metrelik gokart pisti bulunmaktadır. Tesisin enerji ihtiyacı toplam 3600 KVA kurulu güce sahip 3 adet trafo binasından sağlanmaktadır. İçme ve kullanma suyu Şehir şebekesinden sağlanmakta olup, 600 ton kapasiteye sahip 1 adet içme suyu deposu mevcuttur. Sulama suyu tesis dışında bulunan 7 adet sondaj kuyusundan sağlanmakta olup,tesis içinde toplam 5000 ton kapasiteli 2 adet açık su deposu bulunmaktadır.Tesis içinde muhtelif özelliklere göre toplam 6 adet otopark mevcut olup otopark kapasitesi 2500 araçtır.

Modern bir mimari ile tasarlanan Hipodrom tribün binası, zemin ve dört kattan oluşmaktadır. Tribün binasında sekiz yürüyen merdiven, altı asansör, numaralı localar, seyir terasları, cumhurbaşkanı ve kordiplomatik locası vardır. Tribün 6.400'ü ayakta, 2.300'ü oturan olmak üzere toplam 8.700 kişi kapasitelidir.

Ankara 75. Yıl Hipodromu

Zemin katta oyun salonları, genel oyun holü, jokey dinlenme ve soyunma odası, sauna ve duşlar bulunmaktadır. Birinci katta protokol holü, genel oyun holü, üyeler oyun salonu, seyir terasları ve kır kahvesi vardır. İkinci katta kompüterize sistem bölümü, genel oyun salonu, üyeler holü, pastane, kafeterya, mutfak, teras ve protokol gezinti terası yer almaktadır.

Üçüncü kat cumhurbaşkanı ve kordiplomatik locası, protokol salonu, emniyet, genel oyun salonu ve at sahipleri salonuna ayrılmıştır. Dördüncü katta ise komiserler kurulu salonu, basın salonu, numaralı localar, lokanta, antrenörler salonu ve TV stüdyosu bulunmaktadır.

Düzenli yarışların yanı sıra 2005 ve 2007 yılı uluslararası savunma sanayi fuarları da Ankara Hipodromu'nda yapılmıştır.

Salı günleri: Batıkent Metro son duraktan; saat 13.30 dan itibaren her 30 dakikada bir servis.

Cumartesi günleri: Ulus eski meclis önünden; saat 13.30 ve 14.00 de, Sıhhiye köprü üzerinden; saat 13.30 ve 14.00 de, Eryaman 1. Etap Migros önünden; saat 14.00 de,Sincan Belediyesi önünden; saat 14.00 de veBatıkent Metro son duraktan; saat 13.30 dan itibaren her 30 dakikada bir servisimiz bulunmaktadır.