Amokachi, ikizleri hakkında açıklamada bulundu

Beşiktaş'ın efsane oyuncularından Daniel Amokachi, Beşiktaş altyapısında top koşturan ikiz çocukları hakkında değerlendirmede bulundu.
Amokachi, ikizleri hakkında açıklamada bulundu
Beşiktaş'ın efsane oyuncuları arasına adını yazdıran Daniel Amokachi, Beşiktaş'ın alt yapısında forma giyen ikiz çocukları Nazim ve Kalim hakkında açıklamalarda bulundu.

Amokachi, Beşiktaş U23 takımında oynayan çocukları için ''Beşiktaş'ta çok iyi işler yapıyolar. Şuan U23 takımıyla beraber çalışıyorlar. Profesyonel olarak takımda oynamalarını isterim. İkisi de çok sıkı çalışıyorlar. Umarım ikisi de en kısa sürede A takım için oynama fırsatı yakalarlar.'' diye konuştu.

''Çocuklarımın hayali''
Nazim ve Kalim'in Nijerya Milli Takımı'nda oynamaları gerektiğini söyleyen Amokachi, ''Çocuklarımın Nijerya için oynaması benim hayalim. Annelerinin de hayali aslında kendilerinin de hayali bu. Geçen sene Tunus'tan kendileri için teklif gelmişti ama reddettiler. Nijerya Milli Takımı'nda oynamak istiyorlar.'' sözlerini kullandı.

''O forma çok seksiydi''
Nijerya'nın 2018 Dünya Kupası'nda giyeceği formalar hakkında da konuşan Amokachi, ''Çok güzel bir forma ama hiçbir forma 94 Dünya Kupası'nda bizim giydiğimiz formayı geçemez. Zebra stili forma giyiyorduk ve bu çok seksiydi. Bir daha o formanın olmasını istemem çünkü renkler Nijerya'yı temsil etmiyordu ancak o formayı giyen futbolcular çok fit ve seksi gözüküyorlardı.'' dedi.

(Sporx)

HABER YORUMLARI