Ali Şen: Aziz Yıldırım'ın yerine o gelmeli...

Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen, telefonla bağlandığı programda Aziz Yıldırım'ın başkanlığı bırakması gerektiğini söyledi.
Ali Şen: Aziz Yıldırım'ın yerine o gelmeli...
Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen, telefonla bağlandığı programda Aziz Yıldırım'ın başkanlığı bırakması gerektiğini söyledi.


FENERBAHÇE JÜBİLE MAÇINDA GİBİ OYNUYOR

Fenerbahçe'nin en büyük gücü ne büyük yıldız futbolcu, ne büyük başkan, ne büyük yönetim… En büyük gücü taraftarıdır, yıllardır böyle olmuştur. Bu tarafta neden bu kadar kulübüne, başkanına, başkanın makamına aşık iken neden terk eder stadı? 30-40 tane maç seyrediyoruz her hafta kıyaslıyorsun diğer Avrupalı takımlarla, bir de kendi maçını seyrediyorsun. Sanki jübile maçı oynuyormuş gibi yavaş tempoda gidiyor.

GİDİŞATTAN UMUTSUZUM

İnsanlar gülmeye, eğlenmeye geliyor; geldiği yerde sıkıntıya hiç kimse ortak olmak istemiyor. Demek ki taraftarlar mutlu değil ki gitmiyorlar stada. Umutsuzum gidişattan.

18 YILDIR AZİZ YILDIRIM'IN HEP YANINDA OLDUK

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım 18 yıldır bu görevi yapıyor. Tecrübe istiyorsanız 18 yıl; bilgi diyorsanız Aziz Yıldırım zeki, kurnaz bir insan. Futbolun, futbolcunun yapısını çok iyi öğrenmiş… İşler kötü gidince ne yapmak lazım? Başkanın yanında olmak lazım ve başkanın yanında hep olduk ama şu anda gözüküyor ki bir kişinin Fenerbahçe taraftarlarının önüne çıkması lazım. Taraftara da 'Evet, bu adam bizden' dedirtebilen bir adam var, onu tanıyorum: Ali Koç.

KİMSE ALİ KOÇ'UN BAŞKANLIĞINA KARŞI ÇIKMAZ

'Görevi bırakın' demesi lazım Ali Koç'un. Göreceksiniz ki o tribün bir gün sonra 40 bin, bir gün sonra 52 bin… Göreceksiniz ki böyle bir durum olsun, Ali Koç bunu ilan etsin Ali Koç'un başkanlığına ne taksi şoförü ne trilyoner ne biz, kimse 'hayır' demez; herkes kabul eder, herkes seviyor. Bence bizim taraftar ve tribünlerin boşluğu öyle bir adımla meydana çıkar ama Ali Koç'un şimdi çıkması lazım. Madem başkanın onayını almak istiyor, onayını alsın...

A Spor