Ali Ravcı, Malatyaspor'un yeni teknik direktörü için acele etmediklerini söyledi

Ali Ravcı, Malatyaspor'un yeni teknik direktörü için acele etmediklerini söyledi


PTT 1. Lig ekiplerinden Alima Yeni Malatyaspor'un sportif direktörü Ali Ravcı, "Teknik direktör konusunda en doğru isimle anlaşmak için ince eleyip sık dokuyoruz." dedi.

Ravcı,  teknik direktör arayışlarının devam ettiğini, listelerindeki isimlerle görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi.

Alima Yeni Malatyaspor'un anlaştığına dair sosyal medyada adı geçen isimlerin doğruyu yansıtmadığını ifade eden Ravcı, "Şu anda gerçek olan tek şey, teknik direktör konusunda netleşen bir durum yok." diye konuştu.

Listelerinde yer alan isimlerle görüşmelerin devam ettiğini dile getiren Ravcı, takıma en iyi katkıyı sağlayacak bir teknik adamla anlaşacaklarını kaydetti.

Ravcı, "Teknik direktör arayışımız sürüyor. Şu ana kadar netleşen bir durum yok. Listemizde yer alan isimlerle görüşmelerimiz devam ediyor. Yönetimimiz bu konuda yoğun bir mesai harcıyor. Teknik direktör konusunda en doğru isimle anlaşmak için ince eleyip sık dokuyoruz." dedi.

Teknik direktör sorununu çözdükten sonra transfer çalışmalarına başlayacaklarını kaydeden Ravcı, "Şu ana kadar transferle ilgili de netleşen bir durum yok. İlk olarak teknik direktör sorununu çözmek istiyoruz. Teknik heyet belli olduktan sonra tamamen transfer çalışmalarına odaklanacağız." ifadelerini kullandı.