Ali Koç resmen ayrıldığını açıkladı

Mayıs 2018'de yapılacak Olağan Genel Kurul'da başkanlık için yarışacak olan Ali Koç, seçim çalışmalarını yürütmek için 1907 Fenerbahçe Derneği'ndeki başkanlık görevinden resmen ayrıldığını açıkladı. Dernek başkanlığını Ali Koç'un yerine A. Ruşen Çetin yürütecek.
Ali Koç resmen ayrıldığını açıkladı
Fenerbahçe'de Mayıs 2018'de yapılacak olan Olağan Genel Kurul'da başkanlık için adaylığını açıklayan ve seçim çalışmaları nedeniyle 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan ayrılacağını ifade eden Ali Koç, resmen görevinden ayrıldı.

Ali Koç'un ardından başkanlık görevini Ruşen Çetin'in yürüteceği belirtilirken 1907 Fenerbahçe Derneği'nden “ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME” ifadesiyle yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu, 3 Kasım 2017 tarihli toplantısında 11 Kasım 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanlık görevine, aynı zamanda 1907 Fenerbahçe Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürmekte olan Sayın A. Ruşen Çetin'in getirilmesine oybirliği ile karar vermiştir.

Yönetim Kurulumuz;

2004 yılından bu yana Derneğimizde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Sayın Ali Y. Koç'un Mayıs 2018'de yapılması beklenen Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda “Başkan Adayı” olması nedeniyle, Derneğimizdeki görevinden istifa etme talebini beyan etmesi üzerine toplanmış, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın A.Ruşen Çetin oybirliği ile başkan seçilmiştir.

Bu kararın ardından, yönetim kurulumuzun yedek listesinde ilk sırada yer alan Sayın Hüseyin Çağatay Özdoğru, “Asil Üyeliğe” getirilmiştir.

1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu görev dağılımı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:

Yönetim Kurulu Başkanı : Sayın A. Ruşen ÇETİNBaşkan Yardımcısı : Sayın M. Burhan KARAÇAMBaşkan Yardımcısı : Sayın N. Erol BİLECİKMuhasip Üye : Sayın Gökhan AKÇAGenel Sekreter : Sayın Rıfat PERAHYA

Saygılarımızla,

1907 Fenerbahçe Derneği

* Sayın Ali Y. KOÇ'un ve Sayın A. Ruşen ÇETİN'in mesajlarını aşağıda bilgilerinize sunarız.
HABER YORUMLARI