Ahmet Çakar, programda piton yılanını boynuna doladı

Ahmet Çakar, programda piton yılanını boynuna doladıBeyaz TV ve Sporcope.com 'Sansürsüz' programının yorumcusu Ahmet Çakar, Beşiktaş'ın şampiyonluğunun ardından birkaç hafta önce verdiği sözü çılgın bir denemeyle yerine getirdi.

Beyaz TV'deki Derin Futbol programında geçtiğimiz haftalarda Beşiktaş'ın şampiyon olamayacağını, Beşiktaş'ın şampiyon olması halinde yağlı kazığa oturacağını söyleyen Ahmet Çakar, bugün yayınlanan programa üzerinde 'Emin misin, son kararın mı?' yazan ve arkasında kazık figürünün olduğu bir t-shirtle çıktı.


Bununla da yetinmeyen Ahmet Çakar, geçen hafta 'Eğer Beşiktaş şampiyon olursa, dünya televizyon tarihinde görülmemiş bir şey yapacağım' sözünü gerçekleştirdi ve programa bir piton yılanı getirdi.

Yılanı boynuna dolayan ve yaklaşık 10 dakika bu şekilde stüdyoda dolaşan Ahmet Çakar'ın ara sıra yılanı öpmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Ahmet Çakar ve piton yılanı ile ilgili tüm detaylar, Pazartesi günü Sporcope.com'da yayınlanacak olan "Ahmet Çakar'la Sansürsüz" programnında olacak.