Ahmet Çakar ile "Sansürsüz"Ahmet Çakar ile "Sansürsüz" yine gündemi belirledi.

Yaptığı yorumlarla spor dünyasının Fenomen ismi haline gelen Ahmet Çakar, Sporcope'un canlı yayında gündemi değerlendirdi.

Ahmet Çakar'ın açıklamalarının satırbaşları şu şekilde;

"Robin van Persie'ye 2.5 hat-trick yapsın, Gaziantepspor maçının yıldızı olsun diye mi verildi bu para. Avrupa'da, Fenerbahçe'de kazandığının yarısını bile vermezler Robin van Persie'ye..."

"Beşiktaş'ın korkunç bir fikstür dezavantajı var. Derbinin favorisi Beşiktaş. Beşiktaş puan kaybederse Başakşehir maçında 20 bin Fenerbahçeli olur. Beşiktaş daha avantajlı ama kader ağlarını Fenerbahçe için örüyor"

"Ergin Ataman nasıl kaliteli bir adam olduğunu gösterdi. Eurocup zaferi Dursun Özbek ve yönetimini rahatlattı"

"Galatasaray önümüzdeki sezon en iyi ihtimalle 3. olur"

"Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın yedekleri Galatasaray'da banko oynar"

"Caner Erkin, Inter'e imza attı diyorlar. Caner Erkin, CV'si için Inter'e gidebilir. Gökhan Gönül ise 500 bin avro için Beşiktaş'a gitmez. Zaten Fenerbahçe'den 2 milyon alıyor. 2.5 milyon için Beşiktaş'a transfer olmaz"

"Simon Kjaer ve Atiba kusursuz oynuyorlar"

"Beşiktaş - Galatasaray derbisinin hakemi Hüseyin Göçek olabilir. İnşallah o yönetir, inşallah da iyi yönetir"

"Cüneyt Çakır Avrupa'nın en iyi hakemi. Türkiye'de konsantre olamıyor. Ben şu an Cüneyt Çakır'ın anca çantasını taşıyabilirim. Bizi kıyaslamak, Ferrari ile Şahin'i kıyaslamak gibidir. Cüneyt Çakır ve Arda Turan'ı artık hiçbir Türk geçemez"

"Dünyanın en güzel stadı Vodafone Arena'dır"

"Eto'o Galatasaray'a gelirse başarılı olur ama niye gelsin? Fatih Terim bu saatten sonra Galatasaray'a dönmez. Para yok, pul yok... Galatasaray artık sıradanlaştı. Fatih Terim ve Ergin Ataman G.Saray başkanı olabilecek donanıma sahip"

"Yetkim olsa, Kartalspor yöneticilerini futboldan men ederdim"

"Trabzonspor en az 10 maç ceza almalıdır"