Abdullah Gül Üniversitesi'nde hedef yarı final

Abdullah Gül Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off çeyrek final ikinci maçında yarın konuk olacakları Galatasaray'ı mağlup ederek, yarı finale yükselmek istediklerini söyledi.
Abdullah Gül Üniversitesi'nde hedef yarı final
Abdullah Gül Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off çeyrek final ikinci maçında yarın konuk olacakları Galatasaray'ı mağlup ederek, yarı finale yükselmek istediklerini söyledi.Abdullah Gül Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, yaptığı açıklamada, çeyrek final serisinin ilk maçında karşılaştıkları Galatasaray'ı 67-55 mağlup ettiklerini hatırlattı.

Seriyi üçüncü karşılaşmaya bırakmadan yarı finale yükselmeyi hedeflediklerini vurgulayan Bozbey, şunları kaydetti:

"Çok zor bir maç bizi bekliyor. Galatasaray için de önemli karşılaşma, onlar da turu geçmek istiyorlar ama biz İstanbul'a galibiyet hedefiyle gideceğiz. Galatasaray'ı deplasmanda mağlup ederek seride durumu 2-0'a getirip adımızı yarı finale yazdırmak istiyoruz. Takımımıza güveniyoruz. İnşallah yine önemli bir galibiyete imza atarız."

Galatasaray ile Abdullah Gül Üniversitesi arasındaki serinin ikinci maçı, yarın saat 19.00'da Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanacak. Seride durumun eşitlenmesi halinde ise üçüncü karşılaşma, 15 Nisan Cuma günü Kayseri'de yapılacak.


 Kaynak: AA