3. Lig'de perde açılıyor

Spor Toto 3. Lig'de 2015-2016 sezonunun ikinci yarısı 10 Ocak Pazar günü oynanacak maçlarla başlayacak.
3. Lig'de perde açılıyor
Spor Toto 3. Lig'de 2015-2016 sezonunun ikinci yarısı 10 Ocak Pazar günü oynanacak maçlarla başlayacak.

Üç grupta on dokuzar takımla oynanan 3. Lig'de 1. Grup'ta Tire 1922, 2. Grup'ta Etimesgut Belediyespor, 3. Grup'ta ise Kastamonuspor 1966 ilk yarıyı lider bitirmişti.

Sezon sonunda gruplarında ilk sırayı alacak takımlar doğrudan 2. Lig'e yükselecek.

Gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sırayı alacak takımlar ise play-off oynayacak. Play-off maçları sonucunda 3 takım daha 2. Lig bileti alacak.

Gruplarında son 4 sırada kalan 12 takım ise Bölgesel Amatör Lig'e düşecek.

Bu arada, Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. hafta maçları nedeniyle, 3. Lig 2. Grup'ta Diyarbekirspor-Etimesgut Belediyespor, 3. Grup'ta ise Manavgatspor-Kastamonuspor 1966 karşılaşmaları 23 Mart tarihine ertelendi.

- Program

Spor Toto 3. Lig'de 20. hafta maçlarının programı şöyle:

1. Grup
----------
10 Ocak Pazar:
13.00 Cizrespor-Kırıkhanspor (Adıyaman Atatürk)
13.30 Tekirdağspor-Kızılcabölükspor (Namık Kemal)
13.30 Turgutluspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Turgutlu 7 Eylül)
13.30 Kozan Belediyespor-Bursa Nilüferspor (İsmet Atlı)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Düzcespor (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Altay-Silivrispor (Buca İlçe)
13.30 Yeşil Bursa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
13.30 Tire 1922-Arsinspor (Tire 4 Eylül)
13.30 Gölbaşıspor-Erzin Belediyespor (Gölbaşı İlçe)

2. Grup
---------
10 Ocak Pazar:
13.00 Yomraspor-Sakaryaspor (Yomra İlçe)
13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.00 Ofspor-Zara Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Orhangazispor (Doğan Seyfi Atlı)
13.30 Gaziosmanpaşa-Kemerspor 2003 (Gaziosmanpaşa)
13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)
13.30 Derincespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (İzmit İsmetpaşa)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyspor (Sancaktepe Belediyesi)

3. Grup
----------
10 Ocak Pazar:
13.00 Körfez İskenderunspor-24 Erzincanspor (İskenderun 5 Temmuz)
13.00 Dersimspor-Çorum Belediyespor (Tunceli Atatürk)
13.30 Çatalcaspor-Çine Madranspor (Ziya Altınoğlu)
13.30 Beylerbeyi-Bayburt Grup Özel İdare (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)
13.30 Sandıklıspor-Batman Petrolspor (Sandıklı İlçe)
13.30 Dardanelspor-Bergama Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Tavş