EURO 2006’da oynadığımız ve 1-0 kaybettiğimiz Hırvatistan maçını Antalyaspor Başkanı Güntekin Gencer ile birlikte izleyen başkan Dursun Özbek, maç sonu Vip çıkışında Belçika’dan maça gelen bazı sarı-kırmızılı taraftarların Özbek’e “Başkanım yıldız transferi yapacak mısınız? şeklindeki sorusuna Antalyaspor başkanı Gültekin Gencer’in verdiği cevap sarı-kırmızılı camiayı heyecanlandırdı.

BİZ GİTMEDEN ETO’O’YU VERDİK

Belçika’nın Gent şehrinden milli maçı izlemek için Paris’e gelen Sarı-kırmızılı taraftarlardan Murat Şişman adlı taraftarın, Özbek’e “Yıldız transfer alacak mısınız başkanım sorusuna Antalyaspor Baskanı Güntekin Gencer, 30 Haziran’da görev süremiz dolmuyor. Biz gitmeden Eto’o’yu Galatasaray’a verdik” demesi sarı-kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. Bu söz üzerine başkan Dursun Özbek de sadece gülümseyerek bu transfer için renk vermemiş olsa da ETO’o lafı geçince gülümseyerek başını sallaması da taraftarları sevindirdi.

ETO’O DA KOLAYLIK YAPACAK!

Antalyaspor Başkanı G.Saraylı taraftarların yanından ayrılırken bir kez daha “Eto’o hayırlı olsun, Eto’o da biz de her türlü kolaylığı yapacağız” demesi ve bu transfer için Antalya’daki sponsorlardan yardım isteyeceği de gelen haberler arasında. Gencer’in Eto’o’yu proje transferi olarak Antalya’ya gelmesini sağlayan sponsor firmalar ile görüşerek G.Saray’a gelmesini sağlayacağı belirtiliyor.

(Takvim)

Cevap ver