İsmi Chelsea ile anılan, son dönemin en formda isimlerinden Antonio Griezmann, geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısında takımdan ayrılmak gibi bir düşüncesi olmadığını açıkladı. Atletico Madrid’de mutlu olduğunu belirten 24 yaşındaki oyuncu,”Atletico Madrid’de mutluyum ve rahatım. Kariyerime burada devam etmek istiyorum ve bildiğim kadarıyla kulübümün beni bırakma gibi bir düşüncesi yok. Benim de takımdan ayılmak gibi bir düşüncem yok.” açıklamasında bulunarak transfer iddialarına son noktayı koydu.

Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo da yakın zamanda Griezmann’ın olası transferi hakkında,”Bizimle hiçbir takım Griezmann’ın transferi konusunda iletişime geçmedi. Bizim de oyuncuyu başka bir takıma göndermek gibi bir düşüncemiz yok.” ifadelerini kullanarak oyuncunun takımda kalmasını istediklerini belirtti.

2014 yılında Real Sociedad’da gösterdiği performansın ardından Atletico Madrid’e transfer olan Antoine Griezmann son dönemde Madrid ekibinde gösterdiği müthiş performansla Avrupa’nın dev kulüplerinin, özellikle Chelsea’nin transfer gündemine gelmişti. Madrid ekibiyle bu sezon 32 maça çıkan 24 yaşındaki Fransız golcü, 19 gol 4 asistlik performans sergilemeyi başardı. Fransız oyuncu Atletico Madrid kariyeri boyunca çıktığı toplamda 85 maçta 44 kez ağları sarsmayı başardı.

Cevap ver