Gökhan Gönül, milli takımın son kadrosunda yer almamasıyla ilgili konuştu: “Fatih Terim’i severim, kararlarına her zaman saygı duyarım. Sadece kendimle ilgili konuşmam gerekirse son birkaç aydır antrenmanlara çıkıyorum ama bir sakatlığım var. Bu sakatlığımdan onlar da haberdar. Sakat olduğumu biliyor, o yüzden çağırmamış olabilir”

Beşiktaş’a sezon başında katılan yıldız oyuncu Gökhan Gönül, Siyah-Beyazlılar ve A Milli Takım hakkında dün basına açıklamalarda bulundu.

‘Fatih Terim sakatlığımı biliyor’

Fanatik’in haberine göre Milli takım kadrosunda yer almamasını değerlendiren ve kadro seçiminin Fatih Terim’e ait olduğunu söyleyen Gökhan Gönül, “Fatih Terim’i severim, kararlarına her zaman saygı duyarım. Sadece kendimle ilgili konuşmam gerekirse son birkaç aydır antrenmanlara çıkıyorum ama bir sakatlığım var. Bu sakatlığımdan onlar da haberdar. Sakat olduğumu biliyor, o yüzden çağırmamış olabilir ya da başka sebeplerden dolayı olabilir. Benim hocayla veya herhangi biriyle bir sorunum yok. Sonuçta ben işimi yapacağım, yeri geldiğinde forma verildiğinde ülkemi temsil etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım” diye konuştu.

‘Gönül şampiyonluk ister’

Siyah-Beyazlılar’ın Şampiyonlar Ligi macerasıyla ilgili de açıklamalarda bulunan 31 yaşındaki oyuncu, “Herkesin kendine göre gücü var, değeri var. Herkesin amacı aynı, bizim de amacımız aynı. Gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz. Tabii ki gönül ister şampiyon olmak, final oynamak. Bunun için gerekli tüm çalışmalarımızı yapacağız ve inşallah herkesin mutlu olacağı bir sonuçla Şampiyonlar Ligi’nden ayrılırız” dedi.

Cevap ver