Gaston Ramirez: 2 Aralık 1990 doğumlu Arjantinli futbolcu, İngiltere Premier League takımlarından Southampton'da forma giyiyor. Sözleşmesi 30.06.2016'da sona erecek.

Bonservis problemi olmayan isimlere yönelen Galatasaray, Southampton ile sözleşmesi biten Ramirez ile temas kurdu. Hem kanatlarda hem de orta sahanın merkezinde görev yapan 25 yaşındaki Uruguaylı yıldıza ilk teklif yapıldı.

Sportif A.Ş.’de göreve başlayan Alp Yalman, dört koldan transfer görüşmelerini sürdürüyor. Menacerlerle dirsek temasında olan Yalman kulübün içinde bulunduğu mali durumu da göz önünde bulundurarak bonservis problemi olmayan isimlere yöneliyor.

Galatasaray’ın gündemindeki son yıldız, Gaston Ramirez… İngiliz kulübü Southampton ile sözleşmesi sona eren Ramirez’le ilk temas kuruldu.

Hem kanatlarda hem de orta sahanın merkezinde görev yapan 25 yaşındaki oyuncu, gole dönük futboluyla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz sezona Southampton’da başlayan, devamında Middlesbrough’a kiralanan yıldız isim çıktığı 23 maçta 7 kez ağları havalandırırken, 5 asist yapmıştı.

(Fanatik)

Cevap ver