Spor Toto Basketbol Ligi Play-Off Yarı Final serisinde Galatasaray Odeabank ile Fenerbahçe arasında oynanacak üçüncü maç öncesinde sarı kırmızılı takımdan taraftarlara uyarı geldi. Galatasaray’dan yapılan açıklamada Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak maça gidecek taraftarların Yenikapı’da düzenlenecek olan miting nedeniyle sahil yolunu kullanmaları istendi.

Galatasaray’dan yapılan açıklamanın tamamı şu şekilde;

Bugün saat 17:00’de Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak Spor Toto Basketbol Ligi Play-Off Yarı Final serisi üçüncü maçı Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe mücadelesine gelmek isteyen seyircilerin, Yenikapı’da saat 17:00’de düzenlenecek miting sebebiyle müsabakaya sahil yolundan gelmemeleri tavsiye olunur.

Seyircilerin, yoğunluk sebebiyle toplu taşıma araçlarını kullanmaları; araçları ile gelecek olan seyircilerin ise Bakırköy-Yenikapı sahil yolu dışındaki alternatif yolları kullanmaları tavsiye edilir.

Buna göre, 29 Mayıs Pazar günü saat 08.00’den itibaren, Kennedy Caddesi Taşhanlar Varyant ile Kumkapı arası (Sirkeci istikameti), Namık Kemal Caddesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi, Atatürk Bulvarı Pertevniyal Lisesi’nden Yenikapı istikameti ve Orgeneral Nafiz Gürman Caddesi’nden sahile katılım kapatılacak.

Bu sebeple maçı izlemeye gelecek olan seyircilerin salona erken gelmeleri tavsiye edilir.

Cevap ver