Taraftarlar sezonun Selçuk-Sneijder krizi ile heba olmaması için harekete geçti. Rizespor maçında iki isim de el ele tribüne çağrılıp ortak mesaj verilecek.

Galatasaray’ı Sneijder mı yönetiyor Selçuk İnan mı? Hangisi hangisini yiyecek? Bu ve benzeri komplo teorileri ile sezonun heba olmamasını isteyen G.Saray camiası harekete geçti. Jan Olde Riekerink’in Selçuk İnan’ı Tolga ve Nigel de Jong’la rekabete sokmasının ardından gelişen senaryoların önüne geçmek isteyen taraftarlar Çaykur Rizespor maçında iki kaptanı el ele tribüne davet edecek. İkilinin ortak fotoğraf verip “kriz” iddialarının önüne set çekmesi bekleniyor.

SNEIJDER DA BU İŞTEN RAHATSIZ
Wesley Sneijder’ın Selçuk İnan ile ilgili gelişmelerden çok rahatsız olduğu belirtildi. Selçuk İnan’ı “İstemiyor” gibi bir algı oluşturulmasına karşı çıkan Sneijder’ın Ajax’tan hocası Jan Olde Riekerink’in işine karıştığı iddialarına da çok kızdığı belirtildi. Sneijder bu konuda Rize maçında sonra konuşma bile yapabilir.

SELÇUK İNAN SESSİZ Mİ KALACAK?
Kayseri deplasmanında oyundan alınınca çok üzülen ve adeta hayata küsen, algı operasyonlarına tepki gösteren Selçuk İnan’ın bir açıklama ile olayların tartışılmamasını sağlaması bekleniyor. Ancak Selçuk ve yakın çevresi, her sözün başka yere çekileceği gerekçesiyle bir basın toplantısına da karşı. Riekerink ile görüşen Selçuk’un “Kararınıza saygılıyım” dediği ve daha da hırslandığı belirtildi.

Akşam

 

Cevap ver