Kiralık olarak oynadığı Trabzonspor'dan yeniden Galatasaray'a dönen Salih Dursun'un İsviçre kampına götürülmesi herkesi şaşırtmıştı. Fakat hakkında "Kesin gönderilecek" yorumları yapılan tecrübeli futbolcu, Jan Olde Riekerink'in gözüne girmeyi başardı. Koray Günter'in can sıkan sakatlığının ardından Young Boys maçında ilk 11'de sahaya çıkan Salih Dursun, Trabzonspor döneminin aksine sağ bek değil stoper oynadı. (Takvim)

Galatasaray, 2016-2017 sezonu hazırlıkları kapsamında bu sabah Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir çalışma gerçekleştirdi.

Sabah saatlerinde bir araya gelen takım, iki grup halinde çalıştı. Oyuncular ilk olarak salonda kuvvet çalışması yaptı. Daha sonra ise sahada pozisyonlarına göre ayrılarak gruplar hâlinde dayanıklılık arttırıcı interval koşular gerçekleştirdi.

Galatasaray yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde ikinci yurt dışı kampı hazırlıkları öncesi İstanbul’daki son antrenmanını yarın sabah yapacak.

Galatasaray 124 Temmuz Pazar, saat 10.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir çalışma gerçekleştirdikten sonra saat 16.00’da özel bir uçuşla Danimarka’nın Aarhus kentine gidecek.

Galatasaray, Danimarka’da bu sezon Süper Lig’deki ilk iki maçını kazanan Aarhus GF ile 26 Temmuz 2016 Salı günü Ceres Park’ta bir hazırlık karşılaşmasına çıkacak.

Yurt dışı kampı programı dahilinde 29 Temmuz Cuma günü İsveç’e geçecek olan Galatasaray, 30 Temmuz Cumartesi günü İngiltere Premier League ekiplerinden Manchester United ile Göteborg kentindeki Ullevi Stadı’nda TSİ 20.30’da başlayacak olan maçta mücadele edecek.

Cevap ver