Fenerbahçe’nin Beşiktaş derbisinde alacağı galibiyet ile ilgili Aziz Yıldırım’ın futbolculara prim dağıtacağını, ilk olarak Sporcope.com duyurmuştu.

Beşiktaş’ı sahasında 2-0’lık net skorla mağlup eden Fenerbahçe’de alınan galibiyetin ardından yüzlerin güldüğü öğrenilirken futbolculara verilen prim sözünün anında hayata geçirileceği öğrenildi. Toplam 2 milyon dolarlık futbolculara dağıtılacak primin hafta içinde hesaplara yatacağı öğrenildi.

Bu sezon hiçbir maç için prim belirlemeyen yönetimin futbolcuların derbi maçtan galibiyetle ayrılması için yürüttüğü planın başarıya ulaşması takım içinde moral kaynağı oldu.

Vitor Pereira’dan özel teşekkür

Bu arada Fenerbahçe’nin Beşiktaş’ı 2-0 mağlup ettiği derbi maçın ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira soyunma odasında oyuncularına bir konuşma yaptı ve tüm takıma teşekkür etti.

Derbi maçta gösterilen performansdan oldukça memnun kalan Portekizli teknik adam tek tek oyuncuların elini sıkarak teşekkür etti.

Beşiktaş derbisine oynadıkları oyunla damga vuran Volkan Şen, Alper Potuk ve Volkan Demirel ile ise Vitor Pereira özel teşekkürlerini sundu.

Cevap ver