Sporcope Analiz- Galatasaray’ın deneyimli teknik adamı Mustafa Denizli tam yetki ile geldi, Florya’nın patronu oldu. Sarı kırmızılı taraftarların büyük umut beklediği Mustafa Denizli, bütün yetkilerine rağmen hayal kırıklığı yarattı.

Yardımcı istemedi, tek yetkili oldu

Galatasaray ile anlaşmasının ardından Mustafa Denizli, yanına yardımcı antrenör istemedi. Bu konuda yönetimin tekliflerine rağmen ısrarcı olan Denizli, takımı tek başına hazırlıyor. Her konu hakkında tek söz sahibi.

Denizli, Galatasaray yönetiminin yolcular listesinde olan oyuncuları göndermedi ancak oynatmadı da. Forma bekleyen oyunculara çare olmadı.

Altyapı’nın başından Ahmet Akcan’ı gönderdi, Hollandalı adam Jan Derks’i getirdi.

İstediği her şey yapıldı

Mustafa Denizli, Galatasaray’ın başına geçmesiyle değişimlere hızlı başladı. Galatasaray Sportif  Direktörü Cenk Ergün ile scout ekibini Florya’dan gönderdi. Futbol takımının tek patronu olan Mustafa Denizli, değişimleriyle kalmadı.

Takım otobüsüne kendisi dışında kimseyi almayan Denizli, tek söz sahibi oldu. Verilen sınırsız yetkiyi sonuna kadar kullandı ancak takımda değişen olmadı.

Galatasaray, kötü futbola devam ederken, tribünler de takımdan umudunu kesti. Galatasaray taraftarları hem yönetim hem de Mustafa Denizli için istifa çağrısı yapmaya başladı.

Her an bavulunu toplayabilir

İtalya’daki Lazio mağlubiyetinin ardından istifa etmesi beklenen Mustafa Denizli görevine devam ediyor. İtalya’da yerini alan Galatasaray taraftarlarından, Türkiye’de sosyal medyadaki Galatasaray taraftarlarına kadar bir çok istifa çağrısı aldı. Şuan takımının başına devam eden Mustafa Denizli, deplasmandaki Gaziantepspor maçından 3 puanla ayrılamaz ise biletinin kesilmesi bekleniyor.

 

Cevap ver