Valbuena ile dirsek teması kuran Fenerbahçe’ye PSG’nin 10 numarası menajerler tarafından teklif edildi. Sarı-Lacivertliler yedek kalmak istemeyen Javier Pastore’ye kancayı taktı. Fenerbahçe, Pastore'yi kiralamak için PSG'nin kapısını çalmaya hazırlanıyor. Ben Arfa transferi gerçekleşmedi ama Fransız yıldızın PSG'ye gidişi Fener'e yepyeni bir kapı açtı. (Takvim)

Diego Ribas’ın yerine yeni bir “10 numara” arayan Fenerbahçe’ye menajerler Paris Saint Germain’li Javier Pastore’yi önerdi

Lyon’un Fransız yıldızı Valbuena için transfer görüşmelerine hız veren Fenerbahçe’ye menajerler aracılığı aynı mevkide görev yapan PSG’nin Arjantinli oyuncusu Javier Pastore önerildi.

PSG, oyuncuyu bonservisi ile elinden çıkartmak istese de bu bedeli ödeyecek durumu olmayan sarı lacivertliler, 27 yaşındaki yıldız için kiralama formülü üzerinde duruyor. Fenerbahçe, Fransız kulübüne 2.5 milyon Euro’luk bir kiralama bedeli teklif edecek.

Hatem Ben Arfa’nın transfer edilmesi ile iyice gözden düşen Pastore, geçtiğimiz sezon ligde sadece 16 maçta forma şansı bulabilmiş ve 2 gol kaydetmişti.

(Takvim)

Cevap ver