Fenerbahçe, Gökhan Gönül ile son kez bir araya gelecek. Sarı lacivertliler, tecrübeli oyuncunun ayrılmasını istemiyor. Bu nedenle teklifi 2 milyon 250 bin Euro’ya kadar yükselttiler.

Gökhan ile yollar ayrılır ise, bu bölgede Şener’in yanına bir oyuncu daha monte etmek için girişimlere başlanacak… Barcelona’nın sağ beki Douglas’ın kiralanmasına çalışılacak.

Fenerbahçe yönetimi, Gökhan Gönül’ün uzun süredir Beşiktaş ile isminin anılmasından rahatsız… Milli oyuncunun bu tür haberler ilk çıktığı andan bu yana, tavrını net koymadığını düşünen yöneticiler, kendisine tepkili.

Beşiktaş yöneticilerinden Ahmet Nur Çebi’nin 2 ay öncesinden beri temasta olduğu Gökhan Gönül için ilginç iddialar var. Siyah beyazlıların yıldız oyuncuya yıllık 1 milyon 750 bin TL verdiği ve imza parası olarak da 2.4 milyon TL önerdiği belirtiliyor.

Ancak Gökhan cephesi görüşmeyi doğrularken, imza atıldığı iddialarını reddediyor. Bu nedenle siyah beyazlı cephede belirsizlik hakim durumda.

Gökhan için bir diğer ihtimal ise Çin ligi… 21 Haziran’da başlayacak Çin transfer sezonunda menajer Ahmet Bulut oyuncusunu bu ülkeye göndermek için görüşmelerini sürdürüyor.

(Hürriyet)

Cevap ver