F.Bahçe’de Lens için 3 futbolcu gözden çıkarıldı

0

Fenerbahçe yönetimi, Lens’in bonservisini alabilmek için Fernandao, Stoch ve Van der Wiel’i satarak kaynak oluşturmaya çalışacak.

Fenerbahçe’de Jeremain Lens için formül arayışları şimdiden başladı! Kiralık sözleşmesine satın alma opsiyonu konulmayan Hollandalı yıldızın bonservisinin devre arasında alınması için çareler düşünülüyor.

3 FUTBOLCUDAN 2’Sİ SATILACAK

Bu çareler düşünülürken de UEFA ile yapılan anlaşma kriter alınıyor. İlk akla gelen çözümün Van der Wiel, Fernandao ve Stoch üçlüsünün satılarak kaynak oluşturulması…

BURSASPOR’DAN 1.5 MİLYON EURO’LUK TEKLİF

Fernandao için Bursaspor ile yapılan görüşmeler devam ediyor. 1.5 milyon Euro’luk rakamın yukarı çekilmesi için çareler aranıyor. Aynı şekilde Stoch için Katar’dan gelen 3 milyon euroluk teklifin de yukarı çekilmesine çalışılıyor.

SUNDERLAND 8.5 MİLYON EURO İSTİYOR

Asıl beklenti ise Van der Wiel konusunda. Hollandalı sağ bekin menajeri Mino Raiola, her ne kadar “İstanbul’da mutlu” şeklinde açıklamaları yapsa da yönetim Hollandalı sağ beki satarak buradan gelecek parayla Lens için bonservis parasını bir araya getirmenin hesaplarını yapıyor! Lens’in bonservisinin 8.5 milyon euro civarında olduğu belirtiliyor.

Cevap ver