SPORCOPE ÖZEL – Fenerbahçe Bursaspor ile oynayacağı karşılaşma için bugün karayolu ile Bursa’ya gitti. Sarı-lacivertli takımın kafilesinde geçtiğimiz günlerde kulüpten kovulmadığı açıklanan sportif direktör Giuliano Terraneo’nun yer almaması dikkatlerden kaçmadı.

Fenerbahçe’nin Kasımpaşa maçı öncesinde sportif direktör Giuliano Terraneo’nun kulüpten kovulduğu haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak Fenerbahçe resmi internet sitesinden haberi yalanladı. İtalyan futbol adamının görevinin başında olduğunu açıkladı.

Bursa kafilesinde yer almadı

Fenerbahçe bugün Bursaspor ile oynayacağı için Bursa’ya hareket etti. Kafilede teknik direktör Vitor Pereira, yardımcıları ve 19 futbolcu yer alırken Giuliano Terraneo’nun bulunmaması akıllara neden görevinin başında olmadığı sorularını getirdi.

Terranao son olarak Türkiye Kupası’nda deplasmanda Amet Sportif ile oynanan karşılaşmada kafilede yer almıştı.

Terranao kovuldu ama açıklanmıyor

Fenerbahçe’nin Kasımpaşa maçı öncesi Giuliano Terraneo’nun kovulduğu ancak taraftarın tepkisini çekmemek için resmi açıklama yapılmadığı öğrenildi. Terranao sarı-lacivertli kulüpte göreve geldikten sonra Robin Van Persie ve Nani gibi yıldızlar takıma kazandırılmıştı. Bu büyük transferlerin ardından Fenerbahçeli taraftarların İtalyan futbol adamına sempatisi artmıştı.

Cevap ver