Ebru Gündeş’ten Ufuk Ceylan’la aşk iddialarına cevap

0

6 yıllık eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açan Ebru Gündeş’in kaleci Ufuk Ceylan ile aşk yaşadığı iddia edilmişti Gündeş iddiaları yalanladı.

Amerika’da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açan Ebru Gündeş’in, 6 yıllık evliliğe son verme nedeninin yasak aşk olduğu iddia edildi.

Gündeş, iddiaları sert bir dille yalanlayarak şu ifadeleri kullandı;

“24 SAATİ KAYITLI OLAN EVDEYİM”
“Çocuğumun babasının içinde bulunduğu sıkıntılı durum nedeni ve tabi ki halen evliliği devam eden bir kadın olarak; o 24 saati kayıtlı evlerden iş saatlerim harici hiç çıkmayıp arkadaş çevremi oralarda ağırlamayı tercih ettim ki en ufak bir soru işareti maruz kalınmasın ama maalesef bu da yeterli olmadı.”

6 YILLIK EVLİLİĞİN SONUNU GETİREN YASAK AŞK İDDİASI

Zarrab’la yıllar süren evliliğini sonlandırmak için boşanma davası açan Gündeş’le Başakşehir’in kalecisi Ufuk Ceylan’ın fotoğrafı, Ceylan’ın instagram hesabından paylaşıldı.

İşte o fotoğraf;

Ebru Gündeş'ten Ufuk Ceylan'la aşk iddialarına yalanlama

TEMMUZ’DAN BERİ AŞK YAŞIYORLAR İDDİASI

Ebru Gündeş’in Ufuk Ceylan’la aşk yaşadığı iddiaları günlerdir magazin kulislerinde konuşuluyordu ancak konu gündeme henüz gelmemişti. İkilinin, tam da bu dedikoduların üzerine birlikte fotoğraf paylaşmaları kulaktan kulağa dolaşan dedikoduları doğrular nitelikteydi.

Ebru Gündeş Ufuk Ceylan arasındaki ilişki iddialarından en çok ses getireni ise, ikilinin temmuz ayından beri birlikte olduğu yönündeki iddiaydı.

REZA MART AYINDA TUTUKLANMIŞTI

Reza Zarrab 19 Mart 2016 tarihinde ABD’ye gittiğinde FBI tarafından Miami’de tutuklanmıştı.

Ebru Gündeş, 6 yıllık eşi Reza Zarrab’dan boşanmak için mahkemeye başvurmuştu.

Ebru Gündeş'ten Ufuk Ceylan'la aşk iddialarına yalanlama

GÜNDEŞ’İN İDDİALARI YALANLADIĞI AÇIKLAMA

İddiaları kesin bir dille yalanlayan Gündeş, yazılı açıklama yaptı.

İşte Gündeş’in açıklaması:

“Öncelikle böyle bir açıklamayı yapmaktan dolayı duyduğum üzüntünün büyüklüğünü kelimelerle ifade edemem.

42 yaşında halen evli bir çocuk sahibi, yaşadığı bunca zorluğa ve her şeye rağmen ayakta kalmaya çalışan ve şükürler olsun ki henüz aklı yerinde olan bir kadınım.

En azından hesabını veremeyeceğim hiçbir kimseyi 24 saat her açıdan kamera ve güvenlik kaydı olan bir hayatın içine ya da o hayatın sahibinin uçağına almayacak zekaya sahibim.

Takdir edersiniz ki; yakıştırmaya çalıştığınızı bir şeyi yaşayacak olsam yolum ailemle yaşadığım evden geçmez ki farklısını sağlayacak her türlü imkana sahibim ama ham dolsun o zihniyete sahip değilim.

Çocuğumun babasının içinde bulunduğu sıkıntılı durum nedeni ve tabi ki halen evliliği devam eden bir kadın olarak; o 24 saati kayıtlı evlerden iş saatlerim harici hiç çıkmayıp arkadaş çevremi oralarda ağırlamayı tercih ettim ki en ufak bir soru işareti maruz kalınmasın ama maalesef bu da yeterli olmadı.”

Ben sadece sesiyle bir yere gelmiş ve yüreğiyle yaşamış bir kadınım. Dediğim gibi de her şeye rağmen de işime sarılmaya, hayata tutunmaya devam edeceğim.

Ve son olarak iddia adı altında hakkımda bu kadar onur kırıcı ve küçük düşürücü ithamlarda bulunmasını esefle kınıyor ve maksatlı haberlerin amacına ulaşmaması için de hukuk çerçevesinde her türlü hakkımı kullanacağımın bilinmesini istiyorum.”

Cevap ver