Dursun Özbek, Kadıköy’e çıkarma yapacak

0

Geçen sezon tribünlerin yoğun protestosu ile karşılaşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, taraftarıyla arasındaki buzları eritti.

Transfer döneminde camiayı mutlu eden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Turkcell Süper Kupa ile sezona start veren futbol takımının ligde aldığı sonuçlarla koltuğunu sağlamlaştırdı. Galatasaray’ın başkanı deplasman yasağının kalktığı Beşiktaş derbisine de taraftarıyla birlikte gitti.

Galatasaraylı yetkililerden gelen, “Başkanım, isterseniz derbiden önce Taksim’de toplanan taraftara selam verin” önerisine “Ne selamı! Ben de onlarla birlikte stada yürüyeceğim” yanıtını veren Dursun Özbek’e yönetici arkadaşları eşlik etti.

DURSUN ÖZBEK’İ MUTLU ETTİLER
Konya’daki Turkcell Süper Kupa’da yaktıkları meşaleler yüzünden takımlarının bir maç seyircisiz ceza almasına neden olan Galatasaray tribünleri, Vodafone Arena’da sınıfı geçti.

Stada giriş ve çıkışları olaysız olan, meşale yakmayan ve 90 dakika takımlarını destekleyen Galatasaraylılar, Dursun Özbek’i mutlu etti.
Hürriyet’in haberine göre Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in 11’inci haftada Kadıköy’deki Fenerbahçe derbisine de taraftarıyla gitmeyi düşündüğü öğrenildi.

 

Cevap ver