Whatsapp’tan Hakan Çalhanoğlu’na ulaşan şampiyon motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu, milli oyuncumuz ile tanışmak istedi. 4 kez dünya şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu, Leverkusen’in yıldızı Çalhanoğlu’ndan beklediği cevabı almadı.
Yaşanan olayın ardından Facebook hesabından açıklama yapan Kenan Sofuoğlu, Whatsapp görüşmesinin ekran görüntüsüne de yer vererek, “Hakan Çalhanoğlu, beni tanıyıp tanımaman önemli değil ama seni seven birine bu şekilde cevap vermen sana yakışmadı. Senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli ama bize ulaşan hiç kimseye asla böyle cevap verip hesap sormadık. Yakışmadı.” dedi.
İkilinin arasındaki görüşme;
hkn
Sofuoğlu açıklamasını sildi
Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu sitemkar açıklamalarının gündem olmasının ardından yaptığı paylaşımı sildi. Sofuoğlu daha sonra facebook hesabından bu kez başka bir açıklama yayınladı.
CX_iffHWQAAMxfq

Hakan Çalhanoğlu bu kez konuştu

Sofuoğlu’nun sosyal medyadaki paylaşımlarının ardından Hakan Çalhanoğlu da bir açıklama yaptı. Milli futbolcu “Kenan abiyle iletişimsel bir problem oldu. Kendisini aradım konuştum. En kısa zamanda bir maçımda kendisini ağırlayacağım”dedi

İşte o açıklama
ama.jpg

Cevap ver