Geçtiğimiz günlerde genel kurulu yapılan kulübün başkanlığına tekrar Osman Toprak seçilirken, 30 kişilik yeni yönetim kurulu üyeleri de belirlendi.

Cevdet Akınal’ın asbaşkanlığa getirildiği yeni yönetimde, Mesut Acar, Selçuk Yıldırım, Hüseyin Aykaç, Cengiz Şimşek, Fahrettin Kaplan, Ersoy Şivedinli ve Mehmet Salih Öztürk ikinci başkanlar olarak görev aldı. İbrahim Açıkgöz’ün basın sorumlusu ve genel sekreter olarak görev yapacağı yönetimde, Eyyüp Eruslu ile Bülent Şahin etik temsilciliklerine, Hakkı Kılıç, Ahmet Kavsara ve Salih Sezgin futbol şube sorumluluğuna, Erol Hüner hukuk işleri sorumluluğuna, Ender Kılıç basketbol şube sorumluluğuna getirildi.

Ekrem Algan ile Mesut Akın’ın dış ilişkilerden sorumlu olacağı yönetimde,  Eyyüp Kavas ve Nihat Aydıngüler temsil ve ağırlama, Abdulkadir Gözegir ve Mustafa Özeren altyapıdan sorumlu olarak görevlendirildi. Ayrıca, Memik Yılmaz ile Ömer Terlemez ulaşım işlerinden, Sinan Bay tesislerden, Ali Alpdoğan ve Şıh Mehmet Dabanıyastı taraftardan, Abdullah Öğücü ve Hüseyin Aykaç tekerlekli sandalye basketbol şubesinden sorumlu olacak.

Cevap ver