“Aziz Yıldırım’ın 1 maçlık Gökhan ve Caner sevinci”

0

Gazeteci Yazar Mehmet Yılmaz, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve futbol hakkında konuştu.

“Sanırım, Beşiktaş – Galatasaray maçını izlediyse Aziz Yıldırım da Gökhan ve Caner için doğru karar verdiğini düşünmüştür.” diyen Yılmaz, “Ama bu bir maçlık bir sevinç olarak da kalabilir tabii.” diyerek dikkat çekici açıklamalar yaptı…

İşte ilgili açıklamalardan bazı bölümler:

 

“SORU: Pereira’nın Fenerbahçe’si mi, Advocaat’ın Fenerbahçe’si mi?

CEVAP: Advocaat”ın Fenerbahçesini henüz görmediğimizi söyledim ama ipuçları var: Bir kere belli oldu ki kimse adı büyük diye takımdaki yerini garanti olarak göremeyecek. Koşan, çalışan oynayacak ki bu Perreria döneminde olmayan bir durumdu. Yeni transferlerden Skrtel, Lens ve Van Der Wiel, gidenlerin yerini kapatacaklar gibi görünüyor. Sanırım, Beşiktaş – Galatasaray maçını izlediyse Aziz Yıldırım da Gökhan ve Caner için doğru karar verdiğini düşünmüştür. Ama bu bir maçlık bir sevinç olarak da kalabilir tabii.Sorunun aslında net bir yanıtı var: Bugünkü Fenerbahçe, Perreria’nın takımından daha kötü hiç bir şekilde olamaz zaten.

 

SORU: Geride bıraktığımız 5 haftada sizce en hazır takım hangisi? Şampiyonluk favoriniz kim?

CEVAP: Beşiktaş bence en hazırı ve hala şampiyonluğun favorisi. Ama daha yolun çok başında olduğumuzu unutmayalım. Haftalar ilerledikçe sakatlıklar, teknik adamların fantezileri, hakemler filan derken her şey değişebilir.”

Hürriyet

 

 

 

Cevap ver