Aziz Yıldırım Çılgına Döndü

0

Aytemiz Alanyaspor beraberliği sonrası küplere binen Aziz Yıldırım, Manchester karşısında alınan 4-1’lik yenilginin ardından adeta çılgına döndü. Futbolculara cezalar kapıda.

Fenerbahçe’de kötü gidiş bir türlü önlenemiyor. Ligde zirvenin uzağında kalan Kanarya için Manchester United maçı da kabus gibi geçti.

Aziz Yıldırım, ligdeki son Aytemiz Alanya beraberliği sonrası oldukça sinirlenmişti. Başkan, Manchester hezimetinin ardından da küplere bindi.

Yıldırım, maçın bitmesini beklemeden stadı terk edip, takım otobüsüne gitti. Başkan çok sinirli olmasına rağmen takıma tek kelime etmedi. Ancak yöneticilerle bir durum değerlendirmesi yaptı.

Bundan sonra takımın kendi kendine toparlanması konusunda umudu kalmayan Aziz Yıldırım, artık radikal kararlar almayı planlıyor.

Alanya maçı sonrası tesislere gidip takıma sadece konuşma yapmakla yetinen Başkan Yıldırım, bu kez futbolculara para cezası verecek.

Atiker Konya maçının ardından ise teknik heyetle bir araya gelecek olan Aziz Yıldırım, verilecek rapor doğrultusunda bazı oyunculara kadro dışı kalma cezası bile verebilir.(fanatik)

Cevap ver