SPORCOPE DIŞ HABER – Galatasaray genel menajeri Fatih işbecer, Martin Benitez transferini bitirmek için kulübü Independiente ile pazarlık masasına oturdu. Sarı-kırmızılı takım son teklifini yaptı. 6 saat süren görüşmenin ardından 21 yaşındaki yıldız adayının bonservisinin yüzde 85’i için 6.5 milyon euroluk teklif yapıldığı ancak Independiente başkanı Hugo Moyano’nun 8 milyon euroda direttiği öğrenildi. Arjantin basınından gelen iddialara göre pazarlıklar hala sürüyor. İşbecer’in yarına kadar bu transferi bitireceği belirtiliyor.

Ara transfere döneminde hücum hattına takviye yapması beklenen Galatasanray’da gözler Arjantin’e çevrilmişti. Galatasaray genel menajeri Fatih İşbecer, Martin Benitez transferi için kulübü Independiente ile transfer görüşmesine başladı.

MARTİN BENİTEZ KİMDİR?

Görüşmenin olumsuz sonuçlandığına ilişkin haberler üzerine Sporcope, toplantının detaylarını almak için Independiente kulübü başkan yardımcısı Noray Nakis’e ulaştı.

Nakis yaptığı açıklamada kendisinin takımla birlikte başka şehirde olmasından dolayı toplantıya katılamadığını ancak transfer görüşmelerinin şu anda hala devam ettiğini söyledi.

Toplantının önümüzdeki saatlerde sona ermesi bekleniyor.

Cevap ver