ÖZEL HABER – 1 ay önce Eskişehirspor’da kadro dışı bırakılan Alpaslan Öztürk Eskişehirspor’da yaşanan süreci Sporcope’a değerlendirdi. Alpaslan Eskişehirspor yönetiminin kendi egosuna göre hareket ettiğini söyledi.

Eskişehirspor Süper Lig’den düşmeme mücadelesi verirken bir taraftan da maddi sıkıntılar devam ediyor. Devre arasından bu yana bir çok isimle yollar ayrıldı. Bazı futbolcularda kadro dışı bırakıldı.

AYLARDIR PARASINI ALAMADI

Sezon başında Kasımpaşa’dan Eskişehirspor’a transfer olan Alpaslan Öztürk yaklaşık 1 ay önce gerekçe gösterilmeksizin kadro dışı bırakıldı. Alpaslan aylardır kırmızı-beyazlı kulüpten para alamadı.

PERSONEL MAAŞLARINI ALAMIYOR

Genç oyuncu “1 ay önce neden gösterilmeden beni kadro dışı bıraktılar. O günden sonra kimse birşey söylemedi. Eskişehirde acayip şeyler yaşanıyor. Yönetim sadece kendi egosuna göre davranıyor. Futbolcuları düşünen yok. Bir çok olumsuzluk var. Personel maaşlarını alamıyor. Yaşanan olumsuzlukları sadece içeride olanlar biliyor. Yönetim bunu dışarıya toz pembe yansıtıyor. Çok yazık gerçekten Eskişehirspor gibi büyük bir kulübün bu hale gelmesi beni üzüyor. Emre Güral bile bu performansı ile o takımdan gönderiliyorsa herkes oturup düşünmeli” dedi.

STANDART LIEGE’E DÖNEBİLİRİM

Geleceği ile ilgilide konuşan Alpaslan Öztürk “Kadro dışı kaldıktan sonra çalışmayı bırakmadım. Bireysel olarak antrenmanlarıma devam ediyorum. Eski takımım Standard Liege’in bir ilgili var. Taraftarlar özellikle sosyal medyadan tekrar dönmemi çok istiyor. Şimdilik erken sezon sonunda herşey belli olacak” ifadesini kullandı.

Cevap ver