Galatasaray camiası dün Alp Yalman’ın istifa ettiği haberi ile çalkalandı…

Haziran ayı başında Sportif A.Ş yönetimine girmeyi kabul eden efsane başkan Alp Yalman, Jan Olde Riekerink tercihinden transferlere kadar birçok konuda başkan Dursun Özbek’in kardeşi, Sportif A.Ş üyesi Mehmet Özbek ile fikir ayrılığı yaşadığı için istifa kararı aldı. Yalman’ın desteğini çekeceği haberi gündeme bomba gibi düşerken ayaklanan taraftarlar, sanal alemde erken seçim çağrısı yaptı.

DATÇA’DAKİ YALMAN’I ARADI
Gelişmelerden rahatsız olan Dursun Özbek bizzat devreye girdi ve telefon trafiğiyle Datça’da tatilde olan Alp Yalman’ı kararından vazgeçirmeye çalıştı. Dursun Özbek, Mehmet Özbek konusunda Yalman’a, “Kardeşim işinize karışmayacak” garantisini verdi. Özbek’in sözü sonrası Yalman’ın istifa kararından vazgeçtiği gelen haberler arasında.

GÜVENCEYİ VERDİ, YALANLADI
Dursun Özbek’in verdiği söz doğrultusunda futbol ile ilgili yetkiler, sadece Alp Yalman-Levent Nazifoğlu ikilisine aktarıldı. Dursun Özbek Alp Yalman görüşmesi sonrası sarı-kırmızılı kulüp, akşam saatlerine doğru resmi sitesinden bir açıklama yayınlayarak Alp Yalman’ın Sportif A.Ş’den ayrılacağı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu. Önümüzdeki dönemde neler yaşanacağı ise büyük merak konusu.

Cevap ver