2015 – 2016 sezonun ilk yarısını lider Beşiktaş’ın 11 puan gerisinde ve üçüncü sırada tamamlayan Galatasaray’da Mustafa Denizli transfer listesini yönetime sundu.

Kasımpaşa’nın başarılı oyuncusu Ryan Donk transferinin ardından hız kesmeyecek olan sarı kırmızılılar, ara transfer dönemi için kolları sıvadı.

Mustafa Denizli transfer için ısrarcı
Ryan Donk transferinin dışından kesin olarak 4 transfer daha isteyen Mustafa Denizli, isimler konusunda kararlı. Yönetimden istenen 4 oyuncudan biri sağ bek, biri de orta saha olacak.

Sezon sonunda Denayer’in kulübü Manchester City’ye dönecek olmasını ve Sabri Sarıoğlu’nun taraftarlardan her geçen gün daha fazla tepki almasını göz önünde bulunduran Denizli, aynı zamanda gelecek yılların yatırımı için 25 yaşını geçmemiş bir oyuncu düşünüyor.

Orta alanda Selçuk İnan ve Sneijder üzerine yıkılmış bir oyun Mustafa Denizli’yi de rahatsız etti. Sneijder’in sakat olduğu dönemlerde ise bu yükü hiç bir oyuncunun kaldıramaması, takımı hücumdaki yaratıcılık anlamında etkiledi. Selçuk İnan’ın sahanın iki bölgesini de kullanmak için oynaması, tek olduğu mevkide maçın ilerleyen dakikalarında formunu da düşürüyor.

Galatasaray’ın sahadaki bu iki gerçeğini gören Mustafa Denizli, iki mevkiye de transfer istedi.

İşte G.Saray’ın yeni transferi Donk!

Cevap ver